Seznámení s mužem – kde a jak

Už Vás nebaví samota? Již dále nesnesete vracet se každý den do prázdného bytu? Chtěla byste zase cítit pořádné mužské objetí a vášnivé polibky? Neseďte v koutě a vezměte život do svých rukou! Seznamte se! Je tolik způsobů, jak poznat někoho nového, jaké to jsou?

Stará dobrá klasika

Jste s přáteli v baru a užíváte si zábavy. Když se ale porozhlédnete kolem sebe a vidíte několik šťastně vypadajících párů, přijde vám líto, že nemáte s kým prožívat veselé okamžiky. Ráda byste měla vedle sebe někoho, o kom víte, že vás má rád. 

A proto neváhejte, nechte stranou stud a nervozitu a vydejte se oslovit muže, který se vám bude líbit. Teď je důležité stanovit si několik pravidel, které budete při navazování vztahů dodržovat. Tak zaprvé, vždy se usmívejte!

Muži mají rádi ženský úsměv.Pokud působíte vesele a vyřazuje s vás pozitivní energie, máte z části vyhráno. Dalším bodem, který je nutno dodržovat, je nepřetvařování se

Zkuste být sama sebou a nehrajte si na něco, co nejste. To se mnohdy nevyplácí. Dříve nebo později bude pravda stejně odhalena. Nikdo se nevydrží přetvařovat dlouhodobě. Na druhou stranu ale buďte sebevědomá. Jednejte sebevědomě a nebojte se říct svůj názor. 

Ovšem všeho s mírou! Nad míru vysoké sebevědomí může muže často odradit. Dále si také dávejte pozor na to, jak vypadáte. Není nic horšího, než rtěnka na zubech, přehnaně namalované oči, obrovské množství make-upu a tak podobně. 

Muži mají rádi přirozenou krásu, ne ženy, které vypadají jako umělé figuríny. I oblečení hraje při seznamování velkou roli. Vždy je dobré zvolit si takové kusy, ve kterých se cítíte pohodlně. Muži milují sukně, výstřihy, ale i košile, svetříky a zkrátka oblečení, které krásně podtrhují ženské křivky.

Ale opět zde musíme zmínit pravidlo, všeho s mírou. Není vhodné zvolit si příliš vyzývavé oblečení. Tím docílíte spíše toho, že si s Vámi bude dotyčný chtít tak akorát užít a nebude mít zájem Vás dále vídat.

Kavárny jsou vhodným místem na seznamování, oproti barům je v nich větší klid na povídání.

Moderní trend, aneb seznamování na síti

Jistě nejste z těch, kteří v dnešní době neholdují internetu. Zkuste se tedy seznámit právě touto cestou. Je pravdou, že ne pro každého je tento způsob tím nejideálnějším, ale proč to nezkusit.

Na síti máme k dispozici mnoho seznamovacích portálů, díky kterým můžete najít pro vás toho pravého partnera. Seznamky nám představují mnoho svobodných lidí, které již také samota omrzela.

V současné moderní společnosti je seznamování se na internetu velice populárním jevem. Pokud jsme již partnera na internetu vyhledali, nemáme se v žádném případě za co stydět. Je to naprosto normální. Portály jsou ve většině případů velice diskrétní.

Rozhodla jste se tedy vyzkoušet právě tento způsob? Postup je velice snadný. Pro to, abyste našla toho pravého, Vám postačí několik maličkostí. Na seznamce se zaregistrujete, což je z 90 % bezplatné. Poté si vytvoříte svůj vlastní profil, ve kterém uvedete základní informace o sobě. To, co nebudete chtít zveřejňovat, zkrátka nenapíšete.

Ovšem není radno vyplňovat například pravou adresu bydliště a podobné konkrétní údaje. Jak je známo, internet je plný lidí, kteří by toho mohli využít. A věřte, že jich je celá řada. Dále můžete přidat své fotky, záliby, zaměstnání atp.

Vaše fotografie je velice důležitá. Velmi výrazně zvyšuje pravděpodobnost seznámení se.  Pak už jen stačí vyhledat v databázi Vám sympatického člověka, sjednat si schůzku a doufat, že to vyjde. První dojem je důležitý a i když se to může zdát celkem povrchní, nikdo se do nikoho nezamiluje na první pohled díky tomu, že je chytrý.

Ať už si vyberete jakýkoliv způsob seznamování, buďte vždy spontánní a nad věcí. Je lepší, brát věci s rezervou a ne si hned myslet, že jste při první pokusu našla toho pravého, se kterým zestárnete. Každý neúspěch Vás posune dál a Vy se můžete pro příště polepšit a vyvarovat se chyb. Teď už nezbývá nic jiného, než popřát Vám hodně štěstí.