Fénixovy slzy

Fénixovy slzy, známé také jako Rick Simpson Oil, lze požít nebo použít lokálně na kůži při různých zdravotních potížích. Tento produkt by se neměl používat s vaporizéry.

ÚČINKY

Fénixovy slzy je konopný olej s THC a neuvěřitelnými léčivými účinky. Fénixovy slzy je plně extrahovaný léčebný konopný olej a je to nejsilnější a nejúčinnější způsob, jak z rostliny konopí získat potřebné léčebné účinky pro léčbu nejrůznějších zdravotních stavů.

Fénixovy slzy se běžně používá k léčbě/vyléčení různých forem rakoviny, chronické nebo akutní bolesti, epilepsie, roztroušené sklerózy, migrény, artritidy, Crohnovy choroby, vysokého krevního tlaku, cukrovky, nespavosti, deprese, jakož i mnoha dalších zdravotních onemocnění/stavů. Fénixovy slzy se mohou používat také lokálně při rakovině kůže, bradavicích/molcích, popáleninách a vředech.

LÉKAŘSKÉ VÝHODY

Fénixovy slzy jsou účinné při léčbě příznaků, jako je nevolnost a zvracení, bolest, detoxikace a regulace hmotnosti, preventivní medicína (posílení imunitního systému), pomáhají zmírnit příznaky závislosti, nespavost a mnoho dalšího.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučuje se začít se třemi dávkami denně, přibližně o velikosti půl zrnka krátkozrnné suché rýže. Je třeba také poznamenat, že jakmile pacient začne tento olej požívat, účinky oleje obvykle pocítí až asi hodinu po užití dávky. Dávkujte prosím s opatrností.

Tento olej je dobře známý svou schopností pomáhat pacientům s rakovinou a těm, kteří prošli chemoterapií.

Historie

Fénixovy slzy je extrakt z konopného oleje, který poprvé pojmenoval kanadský konopný aktivista Rick Simpson. Používá i další názvy, například Rick Simpson Oil (RSO) nebo Fully Extracted Cannabis Oil (FECO). Kromě toho byl uváděn na trh jako zázračný lék na rakovinu.

Bohužel, ačkoli byly prospěšné účinky konopí a jeho vliv na rakovinu zkoumány na myších, nebyla provedena žádná plnohodnotná klinická studie, která by potvrdila některá z lékařských tvrzení Ricka Simpsona.

Jak používat Fénixovy slzy

Fénixovy slzy lze užívat různými způsoby, podobně jako CBD olej a další konopné extrakty. Hlavním způsobem použití je umístění malého množství pod jazyk. To nabízí rychlý a okamžitý účinek. Lze jej podle vyjádření na internetu také použít lokálně ke zmírnění bolesti kloubů a při dalších zdravotních problémech.

Dávkování fénixových slz byste měli začít s nízkou dávkou a postupně ji zvyšovat, abyste zjistili, jaká dávka je pro vás vhodná.

Výhody tinktur

Tinktura je lékařský termín pro jakýkoli bylinný extrakt, při jehož extrakci byl použit alkohol. Tinktury se obvykle dodávají ve skleněných lahvičkách s kapátkem, které umožňují přesné dávkování. Konopné tinktury byly ve skutečnosti neuvěřitelně populární před kriminalizací konopí. Bylo to díky jejich snadnému použití a okamžitým účinkům.

Fénixovy slzy není technicky vzato tinktura, protože alkohol byl vyvařen a zůstaly jen koncentrované kanabinoidy. Přínosy konopných tinktur a konopných olejů jsou však velmi podobné, stejně jako způsob jejich užívání.

Mnoho léčebných účinků, které jsou konopí přisuzovány, pochází ze dvou kanabinoidů, které se v rostlině nacházejí. Jakýkoli proces extrakce, od extrakce rozpouštědlem až po suché prosévání nebo extrakci bez rozpouštědel, povede k získání produktu, který tyto kanabinoidy obsahuje. Co tedy odlišuje tinktury a oleje od jiných způsobů konzumace konopí z hlediska jejich prospěšnosti?

Snadnost použití

Mnoho lidí nerado kouří nebo vapuje konopí, protože kouř může snadno dráždit plíce a pravděpodobně vám dlouhodobě příliš neprospívá. Dalším oblíbeným způsobem konzumace konopí jsou jedlé tablety. Někteří lidé však nemají rádi chuť většiny poživatin nebo zjistí, že účinky se dostavují až za příliš dlouhou dobu.

Konopný olej je skvělý, protože stačí aplikovat kapku pod jazyk a účinky se dostaví téměř okamžitě. Je to proto, že přímo pod jazykem se nachází tepna, která se dostává přímo do mozku, aniž by musela nejprve projít střevy.

Díky tomu je sublingvální aplikace spolehlivější a rychleji působící než edibles a jednodušší než kouření nebo vapování.

Také proto, že většina tinktur se dodává s kapátkem, je snadné pokaždé důsledně dávkovat přesně tu správnou míru tinktury z trávy.

Dlouhá trvanlivost

Tinktury jsou neuvěřitelně stabilní a při správném skladování mohou vydržet roky. THC je velmi stabilní molekula a alkohol pomáhá zabránit jakékoli degradaci vlivem světla nebo tepla. Jen se ujistěte, že je lahvička pevně uzavřená a před použitím ji dobře protřepejte, protože alkohol se může snadno odpařit a produkt se může oddělit, pokud se nepoužije.

Všestrannost

Ačkoli tradiční způsob použití přípravku Fénixovy slzy je sublingvální, lze jej použít i jinými způsoby v závislosti na vašich potřebách. Pokud hledáte úlevu od bolesti kloubů, použijte jej jako lokální prostředek ke zklidnění bolesti přímo v dané oblasti. Tinktura má tendenci se rychle odpařovat, takže oleje jsou lepší volbou pro lokální použití, pokud není přínosem stahující alkohol, například při podrážděné pokožce nebo akné.

Pokud vám nevadí čekání, můžete tinktury použít i jako jedlé. Vzhledem k tomu, že THC je stabilní při vysokých teplotách, můžete ho přidávat do vařených jídel nebo si ho můžete přidat do salátů, koktejlů či večerního šálku čaje. Mnoho lidí zjistilo, že použití tinktury jako jedlé látky vyvolává vyšší sedativní účinek, takže je ideální pro zaručení dobrého spánku.