Jaký účes sluší nejvíce

Jaký účes by mi slušel? To se liší podle tvaru vašeho obličeje, ale také podle toho jak dlouhé máte vlasy.

Volba účesu

Někdy je docela těžké se rozhodnotu pro konkrétní účes. Ženy a dívky pak řeší jaký účes by jim nejvíce slušel? Vždy je třeba říci, že je to vysoce individuální. Dost se to bude lišit podle tvaru lebky, ale také podle toho, jak chcete mít dlouhé vlasy. Ke kadeřnici je třeba jít už s přesnou přestavou nebo to nechat zcela na ni.

Volba účesu pro krátké vlasy

Krátké vlasy jsou velmi pohodlné a v dnešní době také moderní. Stále více celebrit totiž volí krátké vlasy. S krátkých vlasů jde udělat opravdu celá řada různých účesů. Uvnitř článku krátké účesy 2013 najdete tipy na jednotlivé účesy pro krátké vlasy, které frčí v roce 2013.

Volba účesu pro polo dlouhé vlasy

Některé ženy a dívky si chtějí nechat polo dlohé vlasy, to znamená, že pro ně jsou určené různé učesy pro středně dlouhé vlasy. Opět je tu velká paleta účesů. Mezi jednu várků účesů patří různá mikáda atd. Polodlohé vlasy jsou u žen nejvíce oblíbené. Jsou i praktické pro údržbu.

Volba účesu pro jemné vlasy

Některé ženy mají hodně jemné a řídké vlasy. Buď to mají geneticky nebo je trápí vypadávání vlasů u žen. Účes pro jemné vlásky je třeba chytře zvolit, aby nevynikaly naše řídké vlasy. V tomto případě to doporučuji raději nechat zcela na kadeřnici, ano si určitě poradí.