Balící hlášky

Flirtování je jedním z nejzábavnějších a zároveň i těch těžších aspektů mezilidských interakcí. Je to umění, které spočívá v jemném a hravém způsobu vyjádření zájmu o někoho a vytváření pozitivního a vzrušujícího prostoru pro komunikaci. Klíčovým prvkem flirtování jsou flirtovací hlášky – ty kouzelné věty, které nás mohou dostat do pohybu a rozjet zábavný a sympatický dialog.

Nejlepší flirtování je vždy přirozené, upřímné a nenásilné. Mějte na paměti, že každý má svůj vlastní styl a není jedna univerzální „balící hláška“, která by fungovala ve všech situacích.

Důležité je být empatický, vnímavý k reakcím druhé osoby a nevzdávat to hned, pokud se první pokus nezdaří. Flirtování je o zábavě, o objevování a o vytváření příjemné atmosféry, ve které se oba cítí dobře.

Flirtovací hlášky mohou být velmi účinným způsobem, jak zaujmout a potěšit druhého člověka.

Nejlepší balící hlášky

Flirtovací hlášky jsou jako klíč k odemčení zájmu a navázání kontaktu s někým novým. Když je použijete správně, mohou být účinným nástrojem pro rozbití ledů a vytvoření pouta s druhou osobou. Při výběru flirtovací hlášky je klíčové, aby byla autentická a pasovala k vaší osobnosti.

Níže najdete několik univerzálních a oblíbených balících hlášek, které mohou pomoci, ať už hledáte vážný vztah nebo jen chcete s pomocí správně položené otázky na holku navázat nové přátelství.

 • „Věříš na lásku na první pohled, nebo mám projít ještě jednou?“

Tato klasická hláška má něco do sebe. Je hravá a ukazuje, že osoba má smysl pro humor. Zároveň způsobuje úsměv, což je vždy skvělý začátek.

 • „Vypadáš dnes nádherně. Jaký je tvůj tajný recept na takovou krásu?“

Tato otázka ukazuje upřímný zájem o druhou osobu a dává jí kompliment. Důležité je, aby byl kompliment upřímný a nepůsobil jako strojený.

 • „Nemáš náhodou mapu? Ztratil jsem se ve tvých očích.“

Kombinace komplimentu s lehkým humoristickým prvkem může být úspěšná. Hlavně, pokud se k ní přistupuje s úsměvem a sebevědomím.

 • „Měla bys být umělkyně, protože tvá krása je neuvěřitelné dílo.“

Tato věta je zároveň lichotivá a originální. Ukazuje, že si druhé osoby opravdu všímáte a že jste schopni vidět v ní něco jedinečného.

 • „Vím, že to zní možná trochu podivně, ale máš zítra něco na programu?“

Přímé oslovení a zároveň respektování druhého člověka. Dáváte najevo, že byste rádi trávili čas spolu, ale zároveň necháváte druhou stranu volnou.

Přečíst si můžete také citáty o lásce a zamilované citáty pro miláčka, kterými můžete druhou stranu zaujmout.

Vtipné balící hlášky

Smích je nejkratší vzdáleností mezi dvěma lidmi. A co když přidáme trochu flirtu? Vtipné flirtovací hlášky mohou být osvěžujícím způsobem, jak rozproudit konverzaci a upoutat pozornost.

Jestliže hledáte nějaké lehké a nevinné způsoby, jak se seznámit nebo zpestřit stávající vztah, následující vtipné balící hlášky by vám mohly pomoci:

 1. „Tvé jméno musí být Google, protože jsi vše, co jsem hledal.“
 2. „Tvůj otec musel být zloděj, protože ukradl nebe a vložil ho do tvých očí.“
 3. „Kdo je tvůj oblíbený superhrdina? Můj/moje je (jméno osoby), protože jsi můj/moje zachránce/zachránkyně dne.“
 4. „Mám alergii na nudu. Myslíš, že mi můžeš pomoct?“
 5. „Nejste náhodou dekoratérka interiérů? Protože když jste vešla, celá místnost rázem zkrásněla.“
 6. „Slečno, nemáte provázek? Ne? To je škoda, chtěl jsem s Vámi navázat známost.“

Pamatujte, že klíčem k úspěšnému flirtování je autentičnost a citlivost na reakci druhého člověka. Mějte na paměti, že co jednoho člověka rozesměje, toho jiného může naopak odradit.

Buďte ohleduplní a pozorní k tomu, jak druhá osoba reaguje, a přizpůsobte svůj přístup podle toho. Flirt má být zábavný a lichotivý, nikoli nepříjemný či násilný.

Nejlepší balící hlášky mohou přilákat pozornost, vyvolat úsměv nebo dokonce rozproudit jiskřičku romantiky.

Balící hlášky 18+

Balící hlášky 18+ byste používat neměli. Jedete podle určitého scénáře, který většinou vaší osobě nesedí, a protějšek to pozná. Často jsou nejapné, ohrané anebo dokonce i „na facku“.

 1. Prosímtě, nesmrdí mi ruka po chloroformu?
 2. Ztratil jsem klíče, nemůžu se ti podívat do kalhot?
 3. Tohle se samo nevykouří.
 4. Máš pěkné nohy, kdy mají otevírací dobu?
 5. Zrovna jsem si dal Viagru, takže máme asi 30 minut na to, abychom se dostali k tobě domů.
 6. Je to jen mnou nebo si tě všichni chlapi představují nahou?
 7. Tvá prsa vypadají těžce, nemám ti je podržet?
 8. Není tvůj táta pekař? Protože jsi dobrá buchta.
 9. Věděla si, že kůže je největší část těla? Tak v mém případě to neplatí.
 10. Nejsi ty archeoložka? Protože jsi docela dobrá kost.

Balící hlášky na holku

Balící hlášky na holku mohou být zábavným způsobem, jak se pokusit zaujmout holku, ale je důležité, aby byly upřímné, respektující a nehrozilo, že ji nějakým způsobem urazíte. Flirtování by mělo být příjemné pro obě strany. Zde jsou některé kreativní a slušné nápady:

 1. „Nechtěla bys být zlodějem? Už jsi mi totiž ukradla srdce.“
 2. „Mám pocit, že se známe už několik životů. Možná jsme byli dvojčata v nějakém jiném světě.“
 3. „Chceš vědět, co má společného tvůj úsměv s diamantem? Oba jsou vzácné a neodolatelné.“
 4. „Vím, že je to trochu klišé, ale myslím, že jsem právě našel důvod, proč je svět krásný – protože v něm jsi ty.“
 5. „Tvoje oči jsou jako hvězdy na nebi, září tak světle, že mi nepřipadá, že jsem na zemi.“
 6. „Nechceš být důvodem, proč mi bude trvat déle, než usnu dnes večer?“
 7. „Myslím, že jsi jako zázrak. Každý den potkávám spoustu lidí, ale tvá přítomnost mě vždycky zaujme a fascinuje.“
Buďte při prvotním kontaktu vtipní a mějte na jazyku pár seznamovacích hlášek, které vám pomohou zaujmout protějšek.

Balící hlášky na kluky

Věřte nebo ne, existuje umění balení, které může přinést pozitivní výsledky. Jedná se o subtilní a inteligentní způsob, jak zaujmout kluka, který vás zaujal. Není to o tuctových frázích nebo nátlaku – je to o autentičnosti a komunikaci.

 1. Zájmy a společné téma: „Viděl jsem, že máš na sobě tričko oblíbené kapely. Také miluju jejich hudbu.“ Společné zájmy a témata jsou výborným způsobem, jak rozpoutat konverzaci a najít spojitost.
 2. Komplimenty s chutí: „Musím ti říct, že máš neuvěřitelný smysl pro humor. Už dávno jsem se tak nesmál.“ Upřímný kompliment může rozzářit den a zároveň naznačit, že se zajímáte o toho druhého.
 3. Záhadná zvídavost: „Nemůžu se zbavit dojmu, že máš nějaký skvělý příběh za tou tvou tajemnou tváří.“ Trochu záhadnosti může být zajímavé a stimulující.
 4. Humor, který spojuje: Společný smích je skvělým způsobem, jak se blíže poznat.
 5. Zájem o jeho život: Dát najevo, že chcete znát jeho zážitky, ukazuje zájem a zároveň otevírá cestu k hlubším konverzacím.
 6. Upřímnost: „Cítím se s tebou skvěle a chtěl(a) bych tě lépe poznat.“ Upřímnost je klíčová. Zranitelnost a otevřenost mohou vytvořit silnou spojitost.
 7. Pochvala osobnosti: „Obdivuju, jaký jsi odvážný a sebejistý.“ Pochvala kvalit, které na něm obdivujete, může být skvělým způsobem, jak ho zaujmout.

Pamatujte, že kvalita konverzace je důležitější než pouze použití nejlepší balící hlášky. Být pozorný, naslouchat a ukazovat zájem o druhou osobu jsou klíčové prvky.

Pokud se vám nepodaří zaujmout někoho jednou hláškou, nezoufejte. Pokračujte v komunikaci a buďte přirození. To je nejlepší cesta, jak se navzájem poznat a vytvořit skutečně významný vztah.