Ceník zednických prací bez materiálu od OSVČ

Často se stane, že potřebujeme v rodinnémm domku udělat nějaké zednické práce a chceme si na tyto práce najmout zedníka. V takové situaci je určitě dobré mít alespoň základní přehled o cenách zednických prácí.

Šikovaný zedník

Nejvíce práce podle má dá, sehnat opravdu kvalitní zedníka, který provede klasickou zednickou práci, která vydrží opravdu dlouhou dobu. V dnešní době je bohužel strašně moc špatných zedníků, kdy jejich práce je dosti špatná. Ideální je tedy dát na doporučení známého, nebo se poptejte ve vaší vesnici, z jakým zedníkem byly lidé spokojeni.

Naceňování zednických prací

Když si pozvete zedníka, tak je určitě dobré mít základní přehled o cenách. Jinak by se mohlo lehko také stát, že zednické práce budou zbytečně drahé, protože zedník prostě vydělá na vaší neznalosti. Doporučuji tedy projít ceníky zednických prací a tam získat základní představu o nacenění jednotlivých zednických prací.

Často lidé využijí i malířských prací, pak je dobré sehnat si ceníček malířských prácí, dozvíte se tak kolik vás zhruba bude stát takové vymalování jednoho pokoje ve vašem rodném baráku.

I zednickou práci je možné reklamovat

Někdy se prostě stane, že po čase se ukáže, že zednické práce nebyly provedené dobře. Je možné tyto zednické práce reklamovat, je třeba to však udělat vždy v zákonné lhůtě. Reklamace se podává písemně a na internetu si můžete stáhnout zdarma vzor ve formátu .doc pro podání reklamační žádosti. Zedník je pak nutný reklamaci do určité lhůty vyřídit.