První znaky těhotenství

Mezi první znaky těhotenství patří těhotenská nevolnost. Další první znaky těhotenství si řekneme v dnešním článku.

Plánované či neplánované těhotenství

Pokud si jednalo o plánované těhotenství, tak je vždy obrovská radost, že se to povedlo a že žena čeká miminko. V případě neplánovaného těhotenství, není radost vždy tak jasné. Ale po čase si každá žena uvědomí, že mít dítě je mít něco krásného. Každá žena by měla mít díte, proto byla také stvořena. Společně s partnerem by pak měly tvořit harmonickou rodinu.

Další znaky těhotenství

Další znaky, projevy a příznaky těhotenství jsou podrobně popsány v článku první příznaky těhotenství. Můžete se tak dozvědět, jaké jsou obvyklé příznaky u těhotných žen. Každá žena však může mít trošku jiné příznaky a znaky a s tím je třeba také počítat.

Péče o miminko

během těhotenství se nastávajicí maminky začínají zajímat o to, jak by měla správně vypadat péče o miminko. Kladou si otázky jak dlouho kojit a kdy by mělo dojít zastavení laktace a také jakým způsobem. Velkou otázkou je také způsob výchovy dítěte. Jestli dáť dítěti volnost nebo být spíše přísný. Ve výchově dítěte se podle mě nejvíce osvědčuje být prostě vzorem dítěte.

Možné potíže během probíhajicího těhotenství

Některé ženy trápí během těhotenství pálení žáhy. Někdy se může objevit také nadýmání a plynatost. Často se také tvoří zubní kazy. Objevují se také otoky nohou a hlavně otoky lýtek. Může se spustit i krvácení z nosu. Mohou se projevit i problémy s vyprazdňováním v podobě zácpy. Někdy se objeví i zlatá žíla, neboli hemeroidy.