Rychlé zhubnutí není dobré

Rychlé zhubnutí často není trvalé a také to není zdravé.

Lepší je se zaměřit na pomalé, ale dlouhodobé hubnutí přebytečných kilogramů na vašem těle.

Rychlé zhubnutí je špatné

Určitě by bylo kvůli zhubnutí přebytečných tuků držet nějaké drastické diety. Proto to stejně dlouho nevydržíme a přejdeme k normálnímu životnímu stylu a jojo efekt bude na světě. A ve finále budeme vážit ještě více, než jsme vážily před tím než jsme začly hubnout. Lepší je tedy hubnout pomalinku, ale zato trvale a dlouhodobě.

Hlavní je úprava stravy a přidání tělesného pohybu

Základem bude určitě úprava vaší každodenní stravy, určitě není možné jíst to co jste jedly doposud. Je třeba se zaměřit na zdravé potraviny a také na co nejvíce čerstvé potraviny. Zároveň musíme do našeho života přidat i nějaký tělesný pohyb. Uvnitř článku redukční dieta jídelníček najdete ukázkový jídelníček v dietě.

Změna stravování

Když se drží dieta, jídelníček by se měl skládat ze zdravých potravin. Určitě bych tedy vyřaditl různé sladkosti, čokolády, zákusky, přeslazené limonády atd. Jednoduché cukry je ideální ze stravy zcela vyřadit. Zaměřte se na komplexní sacharidy.

Přidání pohybu

Nestačí pouze změna vašeho denního stravování, je třeba také docílit toho, aby vaše tělo mělo dostatek fyzického pohybu. Začátečníkům doporučuji začít s rychlou chůzí. Pokud máte pejska, tak ho můžete vzít sebou, určitě bude rád za delší procházku.