Kvalitní španělské potraviny v gastro balení

Milujete španělskou kuchyni a hledáte skutečně chutné a kvalitní španělské potraviny? Víme, kde je pořídit. Společnost BMC Brno, s.r.o. se svou produktovou značkou Bassta se specializuje právě na dovoz potravin především ze Španělska, které podléhají pečlivému výběru.

Jednotliví španělští dodavatelé jsou ověření, spolehliví a ručí za kvalitu svých produktů. Nejčastěji si lze produkty zakoupit v gastro balení. V portfoliu firmy naleznete gastro balení sterilovaného ovoce a zeleniny, výtečných ryb, jako jsou tuňák, ančovičky a sardinky, lahodného masa, vynikajících oliv i džemů s vysokým podílem ovoce.

Balení se vyskytují v různých gramážích a nachází se v plechu, ve skle nebo v plastu. Jsou vhodné jak pro běžnou spotřebu v domácnostech, tak pro přípravu pokrmů v restauracích, hotelech a velkoobchodech. Balení oliv pro gastro například zakoupíte v téměř dvoukilovém vaku nebo tříkilové konzervě, džemy v pětikilovém balení.

Kompletní nabídku gastro balení najdete na jejich internetových stránkách, kde si lze prohlédnout i fotografie ze zpracování sušeného vepřového masa, oliv a olivového oleje. Kromě gastro balení si můžete zakoupit i výborná červená a bílá španělská vína. Nabízí také španělské delikatesy a chlazené výrobky, mezi kterými nechybí sýry, klobásy chorizo a jamón. Dopřejte si dobroty ze Španělska a objednejte si gastro balení, vynikající vína, olivy, olivové oleje a další delikatesy ještě dnes.