Jakou barvu do kuchyně – vhodné barvy

Dneska už není potřeba aby byla kuchyně opět bílá. Poradíme vám jakoku barvu vybrat do kuchyně. Jaké barvy jsou do kuchyně vhodné a jaké barvy jsou naopak nevhodné.

Zvolení barvy do kuchyně

Jednou za čas je prostě třeba vymalovat. Velmi důležitou místností jak v rodinných domech, tak také v bytech je bezesporu kuchyně. Proto je třeba si dát opravdu pozor na správné zvolení barvy do kuchyně. Dnes už není problém aby vám v malířských potřebách namíchaly jakoukoliv barvu.

Mezi používané barvy patří například Primalex, ale existují i jiné značky.

Jakou tedy barvu do kuchyně?

Do kuchyně je dobré volit nějaké pastelové barvy. Mezi zajímavé barvy patří určitě žlutá. Zajímavě vypadá také oranžová. V některých případech můžeme využít slabě zelenou barvičku nebo modrou barvu. V článku jak vymalovat kuchyň jsme uváděly, že je možné využít tak různých tapet a fototapet. Nebo je možné si také nechat namalovat kresbu na stěnu.

Další inspirace pro vhodné barvy

Pokud stále nevíte, jakou barvičku vybrat do kuchyně, tak určitě navštivte článek jak

vymalovat kuchyň, kde je inspirace opravdu hodně. Můžete se tak dočíst které další barvy se do kuchyně hodí. A které barvy se naopak do kuchyně absolutně nehodí. Do kuchyně se také často používá omyvatelná omítka a je to s pochopitelných důvodů.

Rovnou se pustíme i do výmalby dalších pokojů

Když už jsme v tom líčení, tak by jsme měly po kuchyni vymalovat také další pokoje v našem domově. Ať už to je obyvák, ložnice či dětské pokoje. V článku jak vymalovat dětský pokoj získáte inspiraci pro výmalbu dětského pokojíku. Lišit se bude pokoj pro batole nebo pro studentku nebo pro pracujicí dítě.