Tipy na dárky pro školáky a pro teenagery

Příležitostí dávat si dárky je vždy dostatek. Svátky, narozeniny, výročí, konec školního roku, vysvědčení nebo úspěchy ve sportu a v soutěžích. Čím obdarovat děti školou povinné?

Teenageři dospívají do své identity mladých dospělých. Vnímají dění kolem sebe a jsou zralí na nové zážitky a výzvy. A více než kdy jindy si cení svých přátelství. Teenageři také zkoumají a potýkají se s vážnějšími tématy dospělých.

Začínají číst více dospělých knih, sledovat více dospělých filmů a hrát více dospělých her. Avšak uvnitř? I když se začínají více angažovat ve světě kolem sebe, v srdci jsou stále dětmi a nacházejí radost v hloupostech a absurditách.

Dárky pro teenagery

Při hledání inspirace na dárky, které pomohou dospívajícím relaxovat, smát se a růst, se lze spolehnout na jejich koníčky a záliby. Pro herní nadšence se hodí příslušenství pro konzole Nintendo Switch a Switch Lite nebo herní sluchátka. Sportovci a sportovkyně možná ocení podložku na jógu nebo běžecký pás.

Teenageři jsou ten nejzábavnější věk vůbec. I když nelze aktivní teenagery brát na dobrodružné výlety neustále, je možné jim domů pořídit pár věcí, které je udrží aktivní a podpoří jejich lásku k dobrodružství.

Nejlepší nápady na levné dárky pro aktivní děti nejsou hračky ani krámy, které za pár dní rozbijí a vyhodí. Jsou to hračky, které děti udrží v aktivitě po celý rok. Nejlepší na těchto dárcích pro aktivní děti je to, že jsou všechny bez obrazovek a umožní dětem opravdu si odpočinout a odreagovat se a užít si všechnu zábavu dětství.

Mnoho z těchto dobrodružných dárků je vhodných pro děti od 9 let:

  1. Elektronický skateboard
  2. Trampolína
  3. Nafukovací míče
  4. Cyklistické vybavení
  5. GoPro
  6. Paddleboard
  7. Houpací křeslo
  8. Dvoucestné vysílačky
  9. Čelovka
  10. Knihy o dobrodružství

Dospívajícím více než kdy jindy záleží na tom, jak vypadají. Kluky nevyjímaje. Proto může být dobrým dárkem pár sportovní obuvi, která je mezi školáky aktuálně nejpopulárnější, značková tepláková souprava, nebo pro holky make-upová sada, set laků na nehty, parfém, vonné svíčky či mýdlové kuličky do koupele.

Pohodlí a ekologie

Mnozí dospělí si uvědomili to, co teenageři vědí odjakživa: Nosit tepláky je nejlepší. Dnešní tepláky jsou pohodlné a příjemné, mají lichotivý střih a odolný materiál. Jsou také k dostání v širší škále velikostí. Po roce nošení vypadají stále jako nové. Rozhodně se nebude jednat o nudné dárky.

Chytré hodinky, sluchátka, stolní hry, komiksové postavičky či lego jsou u teenagerů hračky, které nikdy nevyjdou z módy. Dnešní mládež dbá na ekologii a klade větší důraz na udržitelnost, proto nebude od věci podarovat je stylovou kovovou lahví na vodu nebo opakovaně použitelnou nákupní taškou. Teenagery zaujmou zejména rozmanité motivy zvěrokruhu nebo různé vzory inspirované zvířaty.