Nudné a nicneříkající dárky

Rok se s rokem sešel a ani se nenadějeme a budeme sedět v rodinném kruhu u štědrovečerní večeře. Alespoň na pár desítek minut v roce úplně vypneme a pustíme se do vynikajícího kapra a neméně chutného bramborového salátu. Však nám také jeho příprava dala pořádně zabrat.

Sotva však dožvýkáme poslední sousto a z krku vylovíme všechny zapadlé kosti, vydáme s po stopách dětí, které slyšíc starý známý zvuk zvonečku, uprchli směrem k vánočnímu stromečku.

Copak nás bude pod ním letos čekat? Staré známe věci, které, stejně jako každý rok, skončí někde v krabici na půdě? Nebo zajímavé dárky, ze kterých budeme mít radost ještě velmi dlouho?

Pro všechny, kteří mají s výběrem vhodného dárku k Vánocům problém, jsme připravili několik tipů, které by měly nákup výrazně usnadnit. Udělejte si pohodlí, vyrazíme spolu na malou exkurzi do virtuálních regálů internetových prodejců dárků a dárečků. Těch je na webu skutečně požehnaně a nutno podotknout, že spousta z nich nabízí opravdu kvalitní dárky pro ženy i muže každého věku.

Jednoduché to mají zejména muži. Stačí, aby si nechali doporučit kvalitní kosmetiku, luxusní parfém či značkové módní doplňky z dílen světových návrhářů. Po takových prezentech jdou dámy jako divé a rozbalí-li si pod stromečkem něco s logem Guess či Armani, pravděpodobně proskočí strop radostí.

Stíženou pozici mají ženy. Inspirace na dárky pro muže je sice všude kolem nich, ovšem je to právě jejich nerozhodnost, díky které se potácejí od ničeho k ničemu a odkládají nákup na poslední chvíli.

Pánové jsou přitom poměrně nenáročná stvoření a k radosti jim stačí málo. Z „obyčejné“ podložky pod myš se společnou fotografií se budou těšit při každém surfování na internetu a kravatu se symbolem půllitru si vezmou i na důležité obchodní jednání.

Sázkou na jistotu je i personalifikovaná dvanáctiletá whisey Chivas regal či stylový nožík ve tvaru rybičky, který jim dělal společnost již během bezstarostného dětství. Vybrat dárek pro může skutečně není složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.