Fantasy obchod – recenze, zkušenosti

Fantasy obchod, nyní přejmenovaný na Imago, otevírá brány do světa fantastiky a příběhů, kde se setkávají nadšení fanoušci fantasy, komiksu, sci-fi a dalších žánrů. V jejich virtuálním a fyzickém prostoru najdete širokou škálu triček, upomínkových předmětů, suvenýrů a mnoho dalšího, splňujících přání každého milovníka těchto žánrů.

Dnešní Imago není jen obchodem, ale místem, kde se snoubí historie, příběh a nadšení pro fantazii. Od svých počátků v roce 2005 jako fantasyobchod.cz se tato platforma vyvinula do rodinné firmy, která si stále zakládá na osobním přístupu k zákazníkům. S více než 10000 druhy zboží nabízí nejen široký sortiment, ale i přátelský přístup k každému, kdo ho navštíví.

Nabídka je opravdu bohatá, a sahá od oblečení všeho druhu a všech možných velikostí, potřeb do domácnosti přes akční figurky, suvenýry, vzácné předměty až po relativně levné dárky.

Co je to Fantasy obchod a co nabízí?

Široký výběr fantasy a sci-fi produktů:

 • Knihy
 • Komiksy
 • Hry
 • Figurky
 • Oblečení
 • Dekorace
 • A mnoho dalšího

Začátky Fantasy obchodu byly skromné, s celým sortimentem schovaným v dědečkově kufru. Dnes, i když nabízí oproti dřívějšku mnohem širší výběr zboží pro LARP, fantasy a sci-fi, stále zůstává oddán svému původnímu cíli – být inkluzivní, mít individuální přístup a vyhovět každému zákazníkovi.

Prodejna Fantasy obchodu – nyní Imago – v Ostravě představuje spojení s magií fantastického světa prostřednictvím deskových her, komiksů a literatury, ale třeba také filmových hororů.

Fantasy obchod nabízí široký sortiment zboží.

Fantasy Obchod

Fantasy Obchod, nyní známý jako Imago, představuje jedinečný svět pro všechny milovníky fantasy, komiksu a sci-fi, a je oblíbeným místem pro nakupování přes internet. Jeho původ sahá až do roku 2005, kdy vznikl jako fantasyobchod.cz, zaměřený na LARP a fantasy v České republice. S postupným růstem sortimentu na více než 10000 produktů si zachoval svou rodinnou atmosféru a přátelský přístup k zákazníkům.

Výjimečnost Fantasy obchodu spočívá nejen v nabídce triček, upomínkových předmětů a suvenýrů, ale i v tom, že každý kus zboží má svůj vlastní příběh. Nyní pod novým názvem Imago Fantasy obchod nadále tvoří jedinečný prostor pro fanoušky fantastických světů, přinášející do života jejich oblíbené příběhy a postavy.

Fantasy obchod Praha

Praha je plná nejrůznějších zajímavých prodejen, pobočka Fantasy obchodu zde nicméně (zatím) bohužel chybí. To ale není důvod ke smutku. Přestože Fantasy obchod Praha zatím neexistuje a fyzická prodejna sídlí v Ostravě, všichni obyvatelé a návštěvníci Prahy mohou zažít magii tohoto obchodu prostřednictvím jeho rozsáhlého e-shopu.

Bez ohledu na to, zda jste příznivcem starověkých legend, sci-fi dobrodružství nebo komiksových hrdinů, Fantasy obchod prostřednictvím svého online e-shopu přináší široký výběr produktů, které spojují svět reálný s tím fantastickým, i Pražanům.

Fantasy Obchod Ostrava

Srdcem Fantasy obchodu, nyní přejmenovaného na Imago, je jeho původní prodejna v Ostravě. Fantasy Obchod Ostrava není pouze místem nákupu, ale také populárním cílem, kde mohou nadšenci prozkoumat a ponořit se do světa fantasy, sci-fi a komiksu. Ostravská prodejna, která vznikla z vášně pro příběhy a dobrodružství, nabízí nejen skvělý sortiment triček, upomínkových předmětů a suvenýrů, ale také zážitek spojený s atmosférou tohoto jedinečného obchodu.

Fantasy obchod Ostrava má své nezapomenutelné kouzlo a atmosféru, a vítá zde každého návštěvníka, který by byl zvědavý na místní nabídku. Nechte se okouzlit světem, který zde vykouzlila hrstka nadšenců s cílem potěšit milovníky sci-fi, zábavných aktivit, fantasy a dobrodružství.

Milovníci komiksů si ve Fantasy obchodě přijdou na své.

Fantasy Obchod CZ

Fantasy Obchod CZ působí díky dodávkám e-shopu i daleko za hranicemi Ostravy a rozvíjí své působení po celé České republice. Pro milovníky fantastických světů, kteří například v rámci originálního zařizování domácnosti chtějí nakupovat pohodlně z domova, je Fantasy obchod CZ ideální destinací.

E-shop:

 • Fantasy obchod má svůj e-shop
 • E-shop je přehledný a nabízí pohodlné nákupy z domova.
 • Možnost doručení do Česka i na Slovensko.

Hodnocení zákazníků – Fantasy obchod recenze:

 • Zákazníci hodnotí Fantasy obchod převážně kladně.
 • Oceňují široký výběr produktů, rychlé dodání a ochotný personál.
 • Někteří zákazníci si stěžují na vyšší ceny produktů.

S rozsáhlým e-shopem nabízí široký sortiment produktů, které zasáhnou srdce každého fanouška fantasy, komiksu či sci-fi. Bez ohledu na to, zda žijete v Praze, Brně, nebo kdekoliv jinde v České republice, můžete si přinést kousek kouzla přímo k vám domů.

Fantasy Obchod Brno

I přesto, že fyzická prodejna Fantasy obchodu sídlí v Ostravě, jeho kouzlo dosahuje i do Brna, druhého největšího města v České republice. Pro všechny fanoušky fantastických světů v Brně je Fantasy obchod dostupný prostřednictvím online e-shopu, kde mohou objevovat a nakupovat širokou škálu produktů, od triček až po deskové hry.

Každý milovník fantasy, komiksu či sci-fi může tak přinést kousek magie Fantasy obchodu přímo do svého domova v Brně, a nemusí ho trápit, že Fantasy Obchod Brno ve smyslu fyzické pobočky zatím neexistuje.

Fantasy obchod nabídka

Pokud zavítáte na stránky Fantasy obchod, nabídka vás jistě nadchne. Fantasy obchod, nyní přejmenovaný na Imago, otevírá své dveře do nekonečných světů fantazie prostřednictvím své pestré nabídky. Každý výrobek, každé tričko a suvenýr, je zde klíčem k dobrodružství a kouzlu fantastických světů.

Zákazníci mohou objevovat široký sortiment, který zahrnuje nejen oblečení a upomínkové předměty inspirované oblíbenými fantasy a sci-fi univerzy, ale také deskové a karetní hry, komiksy, literaturu a další exkluzivní produkty, které oživí jejich milované příběhy.

Imago není pouhým obchodem, ale také místem, kde se každý výrobek stává klíčem k prozkoumání a propojení s magií fantastických světů. Bez ohledu na to, zda jste vášnivým sběratelem, fanouškem deskových her nebo prostě hledáte originální dárek pro svého blízkého, Imago přináší nabídku, která uspokojí touhu po jedinečnosti a nesmírném potěšení z vlastnictví kousku tohoto fantastického světa. Je skvělým cílem pro všechny, kteří shání originální, levné dárky.

Ve Fantasy obchodu si přijdou na své i milovníci Hvězdných válek.

Fantasy obchod je nejen cílem, kde se setkávají světy magie, dobrodružství a fantastických příběhů, ale také spojovacím místem pro všechny ty, kdo mají rádi výjimečné a originální zážitky. S jeho dlouholetou historií a vášní pro fantastiku se stal neodmyslitelnou součástí života milovníků fantasy, komiksu a sci-fi. Bez ohledu na to, zda jste návštěvníkem jeho prodejny v Ostravě, nebo objednáváte zboží online, Fantasy obchod oživuje každodennost a přináší do našich životů kouzlo nekonečných světů.

Imago, bývalý Fantasy obchod, je více než pouhý obchod – je to komunita nadšenců, kteří sdílejí lásku k fantastickým příběhům. Ať už si vyberete nákup online nebo navštívíte naši prodejnu v Ostravě, vždy vám poskytneme nejen kvalitní zboží, ale i osobní zkušenost spojenou s magií příběhů, které milujeme. Imago – kde fantazie ožívá.