Hubnutí do plavek – tipy, zkušenosti

Možná teprve pozvolna měníte ve skříni zimní oblečení za jarní a říkáte si, proč vám už teď připomínáme plavky. Jenže právě na jaře je ideální čas mnohými obávaný kousek oblečení vyzkoušet a zjistit, jak moc potřebujete na svém těle do léta zapracovat. Jen tak se vyhnete panice a leckdy nevhodným na hladu založeným dietám, které slibují zázračný úbytek kil na poslední chvíli. Jak na jaře vaše tělo podpořit a nastartovat zdravý životní styl, díky němuž se budete moci na léto a plavky těšit?

Než se do boje s přebytečným tukem pustíte, zkuste se zbavit nečistot, které vaše tělo zatěžují, i když se na kila nepočítají. Při očistné kúře vyzkoušejte tekutý přípravek Liftea Metabolik, který představuje vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv přispívajících k celkovému pročištění organismu. Obsahuje mimo jiné šťávu ze plodů švestky, která přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu a napomáhá tak vyprazdňování, a aronie obsahující cenné látky s antioxidačními vlastnostmi.

Extrakt z listů břízy bílé a nati celíku zlatobýlu pak podporuje správnou funkci ledvin a močových cest. Nechybí extrakt ze semen ostropestřce mariánského a řapíku artyčoku, které přispívají k ochraně zdraví našich jater. Přípravek je vhodný jak při detoxikačních kúrách, tak při redukčních dietách. Denní dávka (15 ml, tedy přibližně 1 polévková lžíce) se ráno rozpustí v 1,5 litru vody, kterou popíjíte během celého dne, a to po celou dobu dvoutýdenní očistné kúry.

… i kil

Málo platné, kromě škodlivin se po zimě často potřebujeme zbavit i kil. Na řadu tak přichází ananas coby zdroj enzymu bromelainu, který podporuje lepší trávení a látkovou výměnu. Organismus tak může pracovat efektivněji a neukládá přebytečné tuky.