Kila navíc – co s nimi, jak se zbavit přebytečných kilogramů

Ovládnutí zdravého stravování a šťastného života nikdy nebylo snazší. Takové motto hlásá úspěšná novinka Jillian Michaels OVLÁDNĚTE SVŮJ METABOLISMUS – KUCHAŘKA. Pokud jste si dali novoroční předsevzetí na téma hubnutí a kvalitnější stravování, pak jste na správné „adrese“.

Jillian ve své kuchařce slibuje 125 receptů na chutná jídla, která mohou být hotová za 30 i méně minut! O velice zajímavou motivaci pro povánoční shazování přebytečných kil se postaral také Chris Powell s knihou CHTĚJTE VÍCE, ZHUBNĚTE VÍCE – NA CELÝ ŽIVOT.

Za pomoci sacharidových vln vám ukáže cestu, jak se opět dostat do kondice a najít si nejvhodnější plán, který vede k okamžitým výsledkům.

Dostat se po vánočních svátcích opět do kondice je na začátku nového roku aktuálním tématem pro mnohé z nás. Většinou si slibujeme, že se budeme více hýbat, přestaneme se přejídat a zařadíme do jídelníčku zdravější potraviny.

Předsevzetí jsou to chválihodná, ale aby vám skutečně přinesla vytoužený výsledek v podobě dobrého pocitu a postavičky jako ze žurnálu, chce to zpravidla něco víc, než jen sliby.

Možná už jste sami přišli na to, že bez rady zkušenějších si těžko poradíte. Protože ať děláte, co děláte, pracně shozená kila se pak zase nepozorovaně vplíží zpět do vašeho života, nebo se vás naopak drží zuby nehty, ač se snažíte sebevíc a ještě trpíte hlady.

Autorka knihy OVLÁDNĚTE SVŮJ METABOLISMUS – KUCHAŘKA představuje svým čtenářům cestu, jak se stát atraktivnějšími a zdravějšími, aniž byste museli být posedlí jídlem nebo cvičením. Klíčem je zbavit se tučných jídel a potravin plných chemikálií. Díky tomu nastartujete své metabolické funkce a navíc posílíte celkové zdraví.

Jillian na stránkách své kuchařky dala dohromady 125 receptů na jídla, která vám budou chutnat a jsou časově nenáročná na přípravu. Naučíte se, jak přirozeně vyrovnat hladinu hormonů tak, aby vaše tělo bylo plné energie, mělo dostatek živin a zároveň aby se stalo spalovačem tuků.

Uvnitř kuchařky najdete také rady, jak a kde koupit levně biopotraviny, protože cílem zdravého životního stylu rozhodně není přijít na mizinu. A stejně tak vás ani nezahltí časově, protože autorka chápe, že žijeme v uspěchané době a málokdo má čas věnovat se svému jídelníčku hodiny denně.

Další velice cenné nástroje pro zkrocení přebytečných kil nabízí Chris Powell, pod jehož vedením si zvolíte plán přeměny ve spolupráci se sacharidy. Jak? Sestavíte si svůj sacharidový plán, který pomůže vyburcovat váš metabolismus. Jednoduše se střídají dny s nízkým a vysokým obsahem sacharidů.

Chris si uvědomuje, že každý člověk je originál a proto nelze všechny zájemce o hubnutí nacpat do jedné škatulky. Spolu s ním si vyberete jeden ze čtyř plánů, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Čekají vás třeba devítiminutové mise plné efektivního cvičení v minimálním čase, uvědomování si a volba svého přístupu k procesu hubnutí a nesmí chybět ani chutné a snadné recepty, pro vylepšení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků celkově.

Motivovat vás budou také příběhy ostatních a kdo ví, možná napíšete také svůj vlastní příběh, který vám vydrží po celý zbytek života.