Jak být na večírku okouzlující

Konečně jste se dočkala. Vytoužená dovolená v zahraničí je tady. Sbalila jste si nejhezčí šaty, čekají vás dny plné relaxace, nevšedních zážitků a setkávání s novými lidmi, možná i letní láska. Součástí většiny all-inclusive pobytů je i pozvánka pro všechny účastníky na welcome drink. Jak se na takový večírek připravit, abyste byla okouzlující?

Nejdůležitější je, abyste se sama cítila skvěle. Dopřejte si koupel, pak se posaďte před zrcadlo a zadívejte se na svou tvář. Každá žena je krásná, ovšem nějaké drobnůstky se vždy najdou. Naučte se sama případné nedostatky dobře skrýt a přednosti naopak zvýraznit.

Dobří pomocníci

Je vaše pleť unavená a bez energie? Chybí jí svěžest? Nejlepším pomocníkem je v tuto chvíli masáž obličeje a dekoltu, zakončena vitamínovou nebo kolagenovou maskou od profesionální kosmetičky, kterou určitě hotel nabízí také.

Pokud nemáte dostatek času na návštěvu kosmetičky, je ideální udělat si alespoň peeling a dopřát pleti masku. Zde můžete sáhnout i po vyživujícím krému, který necháte ve vrstvě působit přibližně 15 minut.

Drobné nedostatky zakryjte korektorem

Zvolte make-up v barvě pleti. Nezapomeňte, že pravděpodobně máte tělo i obličej o několik odstínů tmavší než doma. Poté lehce celý obličej i krk zapudrujte. Naneste tvářenku, díky které Vám vystoupí lícní kosti a celý obličej není jen beztvará maska.

Poté naličte výrazněji oči a nezapomeňte hnědou tužkou dotvarovat obočí, které obličeji dodává výraz. Nakonec použijte světlejší rtěnku a lesk na rty, aby rty působily plněji, ale obličej nebyl příliš přelíčený. Nezapomeňte, že účes korunuje hlavu.

Základem je pohodlí

Oblečte si, co vám sluší a v čem se budete cítit pohodlně. Obuv vždy zvolte takovou, ve které vydržíte celý večer, aniž byste se musela potají zouvat pod stolem. A nakonec parfém, který se k příležitosti hodí. Doporučení – před spaním se nikdy nezapomeňte odlíčit. I vaše pleť chce dýchat.