Jak se líčit na podzim

Podzim už je v plném proudu. Venku se to hemží teplými bundami, čepicemi a šálami. Víte ale, jak se do této roční doby správně nalíčit? Co doporučují profesionální vizážisté? Věřte, že po těchto tipech budete v obraze.

Heslo této podzimní sezony tvoří dvě slova – výstřednost a elegance. Pro tyto dvě slova platí hlavně tmavá řasenka, kouřové oči, rudé rty a zvýraznění lícních kostí.

Pohled ženy

Vizážisté se shodují na tom, že je třeba obnovit sílu svádění. Samotný pohled tvoří každou ženu. Správná volba – používejte kouřové oční stíny. Pro modré oči zvolte modrou barvu, zeleným očím nejvíce sedne fialová a hnědé kouřové stíny se hodí úplně ke každým očím.

Na večer můžete prohloubit svůj vzhled perleťovým leskem. Jestli potřebujete zvětšit a zvýraznit oči, použijte stín pod okem. V tomto případě se ale vyhýbejte tmavému líčení, mohlo by to mít důraz na kruhy pod očima.

Oční linky

Oční linky se podzimní sezoně chlubí velkým návratem. Vyhrajte si s nimi jak je libo. Vyberte si linky v závislosti na barvě vašich očí.

Ozářená pleť

Cílem je, aby byla pleť perfektní a zároveň velmi přirozená. Před tím než použijete podkladový krém, nebo tekutý pudr, řekněte si, že je třeba přenést světlo na obličej, jako druhou pleť. Uděláte to tak, že zvolíte světlejší stín než jaký má vaše pleť a nanesete ho na špičku nosu a čelo pro přenášení známek světla.

Dokonalá pleť

Jakmile pleť rozsvítíte, musíte se pokusit o zachování její přirozenosti. Chcete-li získat tento efekt, vsaďte na masivnost, což umožňuje protáhnutí pleti volně a snadno. Pudr obsahuje hydratační složky, které mohou neviditelně hýčkat vaší pleť dokonalostí.

Neodolatelné rty

K vašim rtům se pro tento podzim hodí nejvíce barva červená, nebo mírně do oranžova. Klidně použijte tužku na rty, která je perfektně podtrhne. Nyní už o líčení víte všechno. Hrajte si a nebojte se experimentovat, vždyť máte tolik možností, jak být ještě krásnější, než doposud jste.