Versace pro H&M

Snad každý milovník módy má ve svém diáři u 17. listopadu 2011 důležitou poznámku – módní řetězec H&M představuje novou exkluzivní kolekci připravovanou Donatellou Versace a jejím italským týmem. Tato kolekce bude představena ve 300 obchodech H&M.

Stalo se již tradicí, že H&M každým rokem uvádí do svých obchodů kolekce vytvořené slavnými návrháři. Od roku 2004 se tu vystřídala řada slavných jmen jako Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Sonia Rykiel, potom také značky Jimmy Choo či Victor & Rolf.

Minulý rok jsme si z obchodů mohli odnést oblečení od značky Lanvin. Všechny předešlé kolekce znamenaly pro H&M veliký úspěch. Díky kouskům od Jimmyho Choo stály před obchody fronty předem zaregistrovaných slečen, dam, ale i mužů, jen kvůli tomu, aby se pak na pár minut dostaly ke svým vysněným kouskům co nejblíže a mohli si je odnést domů.

Ani Cavalli na pultech nevydržel moc dlouho a během pár hodin nebyl nikde k dostání. Stejně tak extravagantní kousky od dvojice Victor&Rolf. Letošní kolekce Donatelly Versace by na tom neměla být jinak.

Versace 17. listopadu představí ucelenou kolekci pro muže a ženy plnou lesklé kůže, pestrobarevných potisků, hedvábí a ikonických detailů, která má být jakési ohlédnutí se za tím nejlepším, co kdy sourozenci Gianni a Donatella pro „rodinnou“ značku vytvořili. Těšit se také poprvé můžete na několik bytových doplňků, jako například polštáře nebo luxusní povlečení se vzorem značky.