Tipy na jedlé dárky pro fajnšmekry

Jedlé dárky jsou kreativní a chutný způsob, jak projevit uznání milované osobě nebo příteli. Jedlé dárky mohou být různé, od sladkých po slané, a mohou pocházet odkudkoli. Zde je několik skvělých tipů pro výběr dokonalého jedlého dárku pro někoho výjimečného.

Jedlé dárky jsou skvělým způsobem, jak někomu dát najevo, že si ho váží, a zároveň mu dát něco chutného, na čem si může pochutnat. Co darovat?

Sušené maso z Maso Here

To je vynikající volba pro osobu, která miluje svačinu plnou bílkovin. Česká firma Maso Here nabízí výběr lahodných příchutí sušeného masa, například klasické hovězí nebo pikantní teriyaki. Prodávají také řadu lahodných mas, jako je uzený losos a krůtí maso, takže si zde vybere každý.

Zakoupit výrobky Maso Here lze na jejich e-shopu nebo ve vybraných partnerských prodejnách. Nabízí spoustu druhů a značek, zejména oblíbené jerky nebo bitlong. A má opravdu krásné dárkové balíčky, které obdarovaného určitě potěší.

Fitness dobroty Emco

Kdo hledá zdravější variantu, může se podívat na fitness dobroty z www.emco.cz. Najde zde tyčinky, gely, koktejly a další produkty, které jsou navrženy tak, aby dodaly energii, nezbytné vitamíny a minerály.

Firma prodává různé druhy fitness tyčinek, zdravého mlsání, müsli cereálií a dalších pochutin.

To ocení zejména ti, kteří se chtějí stravovat zdravě, snaží se zhubnout, nebo zkrátka jen zastávají zdravý životní styl a čokoládová bonboniéra je pro ně špatná volba.

Velkou škálu produktů prodává také supermarket Billa. Díky Billa bonus clubu lze za nákup zdravých produktů Emco ušetřit. Pokud jí zákazník nemá, vyplatí se založení Billa karty, díky které lze využívat akcí a slev.

Navíc členové Billa bonus clubu mohou vyměňovat Billa body za nákup za dárkové předměty, které se během roku průběžně mění. V Bille lze ale také nalézt spoustu kvalitních pochutin, které se hodí na výrobu rozmanitého dárkového koše.

Čokoládové pochoutky od Le Chocolat

Pokud ale není třeba hledat něco zdravého, pak je Le Chocolat skvělá volba pro někoho, kdo má vytříbený vkus na sladké. Od čokoládových tyčinek přes lanýže až po čokoládové pralinky – každý si zde najde něco podle svého gusta.

V Le Chocolat si potrpí jen na ty nejlepší suroviny a nejlepší výrobky, což je zárukou, že dárek bude skvěle chutnat.

V Le Chocolat zabalí dárkový balíček na přání.

Vlastnoruční výroba

Koupit kvalitní maso nebo čokoládu je jistě vhodný krok, nicméně co potěší více, než vlastnoručně vyrobený dárek? V tomto případě se může jednat například o cupcakes, cheesecake nebo třeba muffiny. Ty budou vypadat skvěle v košíku s mašlí a jistě potěší!

Skvělou volbou je udělat tento jedlý dárek rozmanitý a spojit více druhů jídla dohromady, například do dárkového koše. Jedlé dárky jsou skvělou volbou pro gurmány. Takový dárkový koš jistě potěší třeba i babičku nebo tchyni.

Jedlé dárky jsou vhodné, protože je obdarovaný obvykle ocení, jsou pozorným gestem a často mají praktické využití.