Správa nemovitosti – Praha

Jste vlastníkem bytů a rádi byste Váš majetek svěřili do péče odborníků? Správa nemovitostí Praha Vám velmi ráda pomůže se správou Vašeho majetku. Společnost Parkers je totiž skutečným odborníkem na správu bytových družstev i společenství vlastníků jednotek.

Mít investiční byt je snem mnoha lidí. O co se jedná? Většina lidí si s koupí první nemovitosti – ať už bytu nebo domu, pořizuje bydlení pro svou potřebu. Zkrátka jde o nemovitost, ve které bude žít. Pokud se člověk daří a může si to dovolit, je velmi chytrým tahem pořízení další nemovitosti.

Další nemovitost totiž člověk už může pronajímat a má každý měsíc pravidelný pasivní příjem z pronájmu bytu či domu. Pokud si chce člověk pořídit investiční bydlení na hypotéku, musí si dobře propočítat, jestli se mu to vyplatí. Splátky hypotéky už velmi ubírají na případném zisku.

Ovšem, kdo může říct, že má byt na hypotéku, který se mu splácí sám? I bez momentálního zisku může jít člověk za tou vidinou, že za pár let bude mít nemovitost splacenou, i když on sám nemusí splátky platit a má od toho nájemníky.

Správa nemovitosti Praha

Nejlepší investiční bydlení je samozřejmě v Praze. Kupní ceny bytů zde jsou sice vysoké, ale to nájmy taky. Pokud tu člověk má investiční byt, může se stát, že nemá čas na jeho správu a řečení. V takovém případě může přijít na řadu odborník – Správa nemovitostí Praha.

Požádat ji můžete, jak o sestavení kompletního servisu, tak jen dílčí služby. Parkers sídlí sice v hlavním městě České republiky, ale své služby nabízí také vzdáleně v dalších městech České republiky.

Tato služba v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy i vyúčtování záloh a online služby za velmi zvýhodněnou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Tato služba se nazývá IFM 24 a obsahuje diskuzní fórum, sklad dokumentů, tiskové sestavy, knihu pošty, interaktivní nástěnku, interaktivní nástěnku, přehledné kontakty na vlastníky a další funkcionality.

Službu IFM 24 si můžete nejprve objednat tak zvaně na zkoušku na období půl roku, nebude-li Vám tato služba vyhovovat, pak Vám společnost Parkers vrátí peníze v celé výši. Na zkušenosti spolupráce s touto společností se můžete zeptat například správy nemovitostí Praha 1, která již delší dobu s naší společností spolupracuje.

Se společností Parkers získáte nejen přehlednost o všech Vašich administrativních záležitostech, ale také ušetříte náklady a obdržíte rovněž prvotřídní technickou správu.

Společnost Parkers disponuje také osobním přístupem, který je vždy na profesionální úrovni. Spolupracovat se společností Parkers se zkrátka vyplatí!