Správa nemovitosti – Praha

Jste vlastníkem bytů a rádi byste Váš majetek svěřili do péče odborníků? Správa nemovitostí Praha Vám velmi ráda pomůže se správou Vašeho majetku. Společnost Parkers je totiž skutečným odborníkem na správu bytových družstev i společenství vlastníků jednotek.

Požádat ji můžete, jak o sestavení kompletního servisu, tak jen dílčí služby. Parkers sídlí sice v hlavním městě České republiky, ale své služby nabízí také vzdáleně v dalších městech České republiky.

Tato služba v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy i vyúčtování záloh a online služby za velmi zvýhodněnou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Tato služba se nazývá IFM 24 a obsahuje diskuzní fórum, sklad dokumentů, tiskové sestavy, knihu pošty, interaktivní nástěnku, interaktivní nástěnku, přehledné kontakty na vlastníky a další funkcionality.

Službu IFM 24 si můžete nejprve objednat tak zvaně na zkoušku na období půl roku, nebude-li Vám tato služba vyhovovat, pak Vám společnost Parkers vrátí peníze v celé výši. Na zkušenosti spolupráce s touto společností se můžete zeptat například správy nemovitostí Praha 1, která již delší dobu s naší společností spolupracuje. Se společností Parkers získáte nejen přehlednost o všech Vašich administrativních záležitostech, ale také ušetříte náklady a obdržíte rovněž prvotřídní technickou správu.

Společnost Parkers disponuje také osobním přístupem, který je vždy na profesionální úrovni. Spolupracovat se společností Parkers se zkrátka vyplatí!