Sportování s kamerou na helmu

Rády sportujete a chtěly byste si své zážitky zaznamenat? Nebo váš partner miluje jízdu na kole, skákání na padáku, jízdu autem či jiné sportovní aktivity a vy byste mu chtěly dopřát uchování zážitku na celý život?

Potom kupte sobě nebo svému partnerovi sportovní kameru GoPro HD HERO3. Tento technický zázrak je nejmenší a nejvýkonnější kamerou na světě a je využíván mnoha sportovními nadšenci i samotnými sportovci vůbec.

Nejčastěji kupovaným typem se stala nejnovější z kamer na helmu GoPro HD HERO3 Black Edition. Na rozdíl od předchozích modelů je menší, lehčí a mnohem výkonnější. Vaše sportovní aktivity na ni můžete nejen natáčet v obrovské kvalitě s 2x větším rozlišením, ale i fotit.

Fotoaparát je 3x rychlejší než měly dřívější modely a jeho výkon za snížených světelných podmínek je také výborný. Ani kvalita zvuku nezůstala bez povšimnutí. Na videu uslyšíte přesně to, co si přejete slyšet s eliminací zvuku větru a zaměřením se na jemné zvuky.

V balení naleznete kameru, vodotěsný kryt, Wi-Fi ovladač, nabíjecí baterky, USB kabel, držáky a třísměrný otočný kloub.

Sportovní kameru GoPro HD HERO3 zakoupíte v jakémkoli autorizovaném obchodě pro prodej těchto technických zázraků nebo přímo na oficiálních stránkách obchodu GOHD. Zde naleznete i podrobný popis všech modelů s detailní fotogalerií nebo srovnání všech modelů kamer HERO3.

Sportovní kamera na helmu se jednoduše upevňuje a zážitky jí zachycené si můžete kdykoli znovu přehrávat. Uplatníte ji i ve vodě, kde můžete natočit krásné korály a rybky během dovolené, či na sjezdovkách. Možnosti jejího použití jsou tedy skutečně široké a využitelné během celého roku. A tak neváhejte, točte svá dobrodružství a pořiďte si krásné vzpomínky.