Prodej myček

Rádi byste rozšířili nabídku a nabídli Vašim zákazníkům mytí aut? Pořiďte si bezkontaktní myčky aut od společnosti BKF CarWash. Každá moderní benzínová pumpa by měla být schopná nabídnout svým zákazníkům moderní služby.

To platí nejen pro benzínové služby, ale také pro rozsáhlý vzoový park nebo velká nákupní centra, kde se denně pohybuje mnohdy i několik stovek lidí. Společnost KKF CarWash doporučuje umístit myčku aut vždy na místo, které je dostatečně viditelné a dostupné. Nutný je také dostatečný prostor.

Pro umístění čtyř myček aut je potřeba mít prostor 120 m2. K myčce aut je možné umístit také vysavač. Je však nutné v takovém případě počítat s větší potřebou místa. Atraktivním místem je obvykle centrum města, obytné domy, bloky a města, která disponují více než pěti tisíci obyvatel.

Prodej automyček s firmou BKF CarWash proběhne na velmi profesionální bázi. Umístíte-li myčku aut na dobře viditelné místo, máte zaručeno, že Vaše místo bude navštěvovat dostatečný počet zákazníků, aby se Vám náklady za pořízení myček aut vrátily.

Zapomínat bychom neměli ani na vhodnou polohu pozemku, kterou určuje zejména ideální průjezdnost. Společnost BKF CarWash obvykle pronajímá myčky aut na dobu deseti až dvaceti let.

Bezkontaktní myčky aut fungují na principu internetu. Tento program umožňuje mít dostatečný přehled o všech myčkách aut, dává rovněž přehled o poruchách, výši obratu u myčky aut s rozpisem na hodiny a umožňuje také změnit nastavení myčky aut přes internet.

Určitě se jedná o zajímavý způsob, jak získat peníze – automačky je rozhodně dobrou investicí. Vyplatí se především ve velkých městech. Například v Praze jen málo kdo má možnost si auto umýt na vlastní zahradě a vždy je nucen vyhledat myčku, která udělá práci za něj.