Plastická operace prsou – vlastním tukem

Hodně žen, ale dokonce už i mužů, se neustále zabývá svým vzhledem a jak ho co nejrychleji a nejefektivněji zdokonalit. Velice oblíbená je v současné době především kvalitní plastická chirurgie, díky které získalo dokonalý vzhled neskutečné množství lidí z celého světa. Existuje také možnost, jak si nechat zvětšit prsa a to formou vlastního tuku, jaké jsou výhody této operace?

Můžete si nechat provést téměř cokoli, ale nejvíce vyhledávané je rozhodně zvětšení prsou. To se dělá různými způsoby, přičemž ten nejlepší je určitě plastická operace prsou vlastním tukem. Protože další velmi oblíbenou operací je liposukce. Ve výsledku pak nebudete mít v těle žádné cizí látky, které by vám mohly vyvolat alergickou reakci nebo jiné zdravotní problémy.

Operace prsou

Plastická operace prsou vlastním tukem je rychlá, bezpečná, efektivní a hlavně jedna z nejbezpečnějších, které mohou vůbec existovat. Tyto nesmírně oblíbené plastické operace jsou prováděny pod dohledem těch nejlepších odborníků v oboru a to za pomoci nejmodernějších technologií současné doby.

Plastičtí chirurgové se ve svém oboru neustále zdokonalují a přicházejí s lepšími a lepšími postupy, které vám zajistí stoprocentní komfort během, ale i po operaci.

Pokud zvolíte plastickou operaci prsou vlastním tukem, potom si můžete být jisti tím, že se pouštíte do operace, která vám pomůže k dokonalému vzhledu. Vaše prsa získají dokonalý tvar a velikost, po které toužíte.

Už toto léto tak může váš dekolt vypadat skvěle a přitažlivě. Získáte obdiv svého okolí, ale hlavně pocítíte velkou změnu na svém sebevědomí.

Plastická operace – konzultace

Dříve plastické operace nebyly tak vyhledávané jako nyní. Každý se honí za dokonalostí. Ovšem je nutné vždy zvážit, zda zrovna zvětšení prsou je opravdu to, co člověk chce. Každá operace samozřejmě nese určitá rizika, proto by jí nikdo neměl nikdy podstupovat jen tak, případně kvůli někomu jinému.

Pokud se žena rozhodne pro zvětšení prsou, mělo by to být jen a jen její rozhodnutí. Rozhodně se to nesmí brát jako něco, čím si udrží manžela a další ne úplně logické a správné důvody.

Před samotnou operací se většinou postupuje několik konzultací s lékařem. Nejdůležitější je nejspíš ta první konzultace, u které klientka řekne své důvody a představy, jak by její nové poprsí mělo vypadat. Samozřejmě i doktor se k tomu vyjádří a pokud má klientka nesmyslné požadavky, pokusí se jí je rozmluvit (pokud je rozumný), případně také může celou operaci odmítnout udělat.

První návštěva lékaře je nejdůležitější zejména proto, že se rozhodne, zda vůbec ještě nějaká konzultace proběhne a k operaci dojde.