Ovocné kapsičky pro děti – jak vybrat, kvalita, zkušenosti

Nestlé představuje novinku pro malé mlsné jazýčky. Rodina oblíbených ovocných kapsiček se rozrostla o dva nové členy – kapsičky Nestlé BIO jablko a Nestlé BIO hruška. Známou chuť žádaného ovocného pyré si tak děti nyní mohou vychutnat i v BIO kvalitě.

Nové kapsičky jsou vyrobené z pečlivě vybraného ovoce, a tak se výborně hodí už při zavádění prvních příkrmů. Tato zdravá svačinka je zcela ideálním řešením pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o kvalitě a původu potravin pro své děti. K dispozici jsou navíc v praktickém balení, které je jako dělané na rodinné výlety.

„U dětí často při jídle rozhoduje způsob, jakým jim ho podáte. Kapsičky jsou u nich díky zajímavému obalu oblíbené na výletech i jako domácí zdravá svačinka,“ říká Tair Iminov, Brand Manager Baby Food z Nestlé Česko s.r.o. U rodičů naopak vítězí obsah produktu. „Každý chce svému dítěti dopřát to nejlepší, a proto jsme se rozhodli začít s výrobou ovocných BIO kapsiček, jež svou kvalitou vyhoví i těm nejvyšším požadavkům,“ dodává Iminov.

To nejlepší z přírody

Kapsičky Nestlé BIO jablko a BIO hruška jsou vyrobené pouze z ekologicky pěstovaného ovoce, které není ošetřeno žádnými chemickými látkami. Díky tomu mají lepší, plnou chuť a zároveň jsou bohatší na vitamíny, vlákninu a antioxidanty. Navíc obsahují jen cukry přirozeně se vyskytující v ovoci. Nenajdete v nich žádná přidaná sladidla, konzervační látky, barviva ani lepek. Kapsičky jsou určeny pro děti už po čtvrtém měsíci, takže po nich můžete sáhnout již při zavádění prvních příkrmů.

Zdravá i hravá svačinka

Podzimní příroda má své kouzlo. Přináší spoustu barev a přímo tak vyzývá k rodinným výletům. Právě při těchto příležitostech nejvíce oceníte praktické balení Nestlé BIO kapsiček. Nezaberou příliš místa v batohu a dokonce se vejdou i do kapsy, takže je můžete mít všude s sebou. Starší děti je zvládnou sníst samy a dokonce je to bude bavit, mladším stačí pomoci lžičkou.

Nestlé BIO kapsičky jsou vhodným doplňkem dětské stravy a ideálním způsobem, jak dodat tělu vitamíny zejména v podzimních plískanicích. Zajišťují dětem dostatečný přísun ovoce a současně u nich rozvíjejí samostatnost, hravost i učení. Buďte společně s námi o krok blíže k přírodě a ochutnejte spolu s vašimi malými gurmány nové BIO ovocné kapsičky od Nestlé.