Ovocné kapsičky pro děti – jak vybrat, kvalita, zkušenosti

Na trhu se objevila novinka pro malé mlsné jazýčky. Rodina oblíbených ovocných kapsiček se rozrostla o dva nové členy – jablkové a hruškové bio kapsičky. Známou chuť žádaného ovocného pyré si tak děti nyní mohou vychutnat i v BIO kvalitě.

Nové kapsičky jsou vyrobené z pečlivě vybraného ovoce, a tak se výborně hodí už při zavádění prvních příkrmů. Zdravá dětská svačinka je ideálním řešením pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o kvalitě a původu potravin pro své děti. K dispozici jsou přesnídávky v praktickém balení, které rodiče ocení nejen při bezpečnějším cestování a na rodinných výletech.

U dětí často při jídle rozhoduje způsob, jakým je jim jídlo podáváno. Kapsičky jsou u dětí díky hravému barevnému obalu oblíbené na výletech, jako svačina do školy i jako domácí zdravá svačinka. U rodičů naopak vítězí obsah produktu. Každý chce svému dítěti dopřát to nejlepší, a proto se na trhu objevily ovocné BIO kapsičky, jež svou kvalitou vyhoví i těm nejvyšším požadavkům.

To nejlepší z přírody

Kapsičky jsou vyrobené pouze z ekologicky pěstovaného ovoce, které není ošetřeno chemickými látkami. Díky tomu mají lepší plnou chuť a zároveň jsou bohatší na vitamíny, vlákninu a antioxidanty. Navíc obsahují jen cukry přirozeně se vyskytující v ovoci.

Neobsahují žádná přidaná sladidla, konzervační látky, barviva ani lepek. Kapsičky jsou určeny pro děti už po čtvrtém měsíci věku, takže po nich lze sáhnout již při začínání s prvními příkrmy.

Zdravá i hravá svačinka

Podzimní příroda má své kouzlo. Přináší spoustu barev a přímo tak vyzývá k rodinným výletům. Právě při těchto příležitostech rodiče nejvíce ocení praktické balení kapsiček. Nezaberou příliš místa v batohu a dokonce se vejdou i do kapsy u bundy nebo kalhot, takže je lze mít všude s sebou. Starší děti je zvládnou sníst samy, mladším stačí pomoci lžičkou.

Kapsičky jsou vhodným doplňkem dětské stravy a ideálním způsobem, jak dodat tělu vitamíny zejména v podzimních plískanicích. Zajišťují dětem dostatečný přísun ovoce a současně u nich rozvíjejí samostatnost, hravost i učení a přibližují k přírodě.