Originální svatební dárky

Byla jste pozvána svou kamarádkou na večírek, kde se chce se svými kamarádkami rozloučit se svobodou, než se provdá za svého dlouholetého přítele? Pak byste určitě neměla zapomenout na dárek. Jaký svatební dárek potěší každou nevěstu?

Pokud si již delší dobu lámete hlavu nad tím, co Vaší kamarádce darovat, pak věřte, že spoustu skvělých nápadů vás ještě napadne a zajímavý, originální dárek snadno vymyslíte.

Existuje celá řada společností, které se zaměřují na dárky v podobě nejrůznějších zážitků. Dárek tedy pro vaši kamarádku můžete vybrat podle jejích koníčků i podle Vašeho osobního uvážení.

Chcete-li být opravdu originální, potěšte Vaši kamarádku zážitkem, který jen tak není součástí jejího každodenního života.

Jedním z takových zážitků může být indoor skydiving. Vaše kamarádka si při indoor skydiving bude moci vyzkoušet, jaké to je vznášet se jako pták a cítit se přitom bezpečně. Tento neopakovatelný zážitek bude moci zažít v první indoor skydiving hale v České republice a východní Evropě. Při indoor skydiving se může Vaše kamarádka vznášet až 280 kilometrů za hodinu.

Máte-li pocit, že tento druh zábavy není to pravé ořechové pro Vaši kamarádku, pak jí a jejímu partnerovi můžete darovat poukázku na romantickou degustaci vín. Ve většině případů je nezbytné pro objednání degustačních ochutnávek alespoň malá skupina osob. V tomto případě si však Vaši kamarádi budou moci užít tento vinařský zážitek v soukromí a těšit se tak z romantických okamžiků ve dvou.

Poukazka na wellnes není nikdy krokem vedle. Společná masáž pro novomanželé včetně lahvinky dobrého sektu? Ano, to může být jedním z fajn originálních dárků, kterým nešlápnete vedle.

Pokud si přeci jen nejste jistá, co by kamarádku potěšilo, může přijít na řadu obálka s penězi. Svatba není vůbec levná záležitost a spousta novomanželů do toho ještě řeší nové bydlení, pár korun navíc se jim rozhodně hodit bude a je to ve finále lepší, než utratit peníze za něco, co nevěstu ani ženicha nenadchne.