Kdo se může pyšnit krásnými nehty

Krásné, dokonale upravené ruce s kůží jako z alabastru a nehty, jak z módního časopisu. To je sen, který má hodně z nás. Realita se ovšem většinou hodně liší, protože na to, abychom měly ruce, jako světová modelka nebo hollywoodská celebrita nevedeme ten správný život.

V běžné realitě ruce trpí, nemáme často čas si je nakrémovat, vysychají v mrazu, který se střídá s horkou vodou při umývání nádobí. Jestli vůbec existuje nějaká péče, která takový nápor vydrží? Nejspíš ne. Nicméně úplně rezignovat není potřeba.

I když máte vlastní nehty zbídačené, lámaví a měkké, trendy gelových nehtů pomohly už řadě žen zlepšit sebevědomí a hodnocení sebe sama. Přitom to není taková velká věda, jakou z toho některé salony dělají.

Vždyť kdybyste se poptala pár kamarádek, určitě se mezi nimi najde nějaká, která si tvoří nehty klidně sama doma. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou uv gely na nehty a pár dalších kusů základního vybavení a můžete se stejně tak sama pustit do tvarování a vlastního zdobení nehtů podle vaší fantazie.

Nejspíš vás napadne, že to asi nebude jenom tak, když ve studiu se za to platí těžké peníze, nicméně těžké to není. Jistě není od věci získat trochu praxe a zručnosti, bez které budou nejspíš první pokusy poněkud kostrbaté, ale jakmile získáte grif, můžete si užívat krásné nehty, na které můžete pyšná dvojnásobně, protože jste si je sama vytvořila.

Pokud jde o zdobení, jsou obrovské možnosti a nespočet doplňků, které se k tomu používají. Stačí se třeba podívat na některé gelové nehty fotografie, a jednak budete mít takřka bezednou inspiraci, ale taky poznáte, kolik je možností, jak si nehty vyzdobit. Začněte s jednoduššími technikami a pokračujte k těm náročnějším. Určitě to zvládnete.