Limitovaná řada kojeneckých lahví Philips – recenze, zkušenosti

Rodiče řeší v souvislosti s mateřstvím a péčí o děti nespočet věcí. Avšak svět kolem dětí by měl být hlavně o radosti a zábavě. Zahoďte tedy na chvilku všechny starosti za hlavu a představte si, čím budou asi vaše děti, až vyrostou? Máte už od narození pocit, že budete mít doma reportéra, tanečnici, šéfkuchaře nebo módní ikonu? Proč se nepodělit o svou představu s okolím nebo neudělat radost některé z vašich kamarádek? Philips AVENT přichází v červnu na trh s limitovanou řadu kojeneckých lahví Philips AVENT Natural „Čím budu“.

Kojenecká lahev Philips AVENT Natural „Čím budu“ mají objem 260 ml a řada obsahuje šest nejpopulárnějších motivů povolání, o kterých rozhodli sami rodiče v rámci online hlasování.

„Každé dítě je originál, individualita a i tak bychom k němu měli přistupovat a podporovat ho v jeho aktivitách. Do batolecího věku dítěte již spadají začátky sebeuvědomění, které se dále utváří a plně rozvíjí v předškolním věku. Dítě v batolecím věku proniká do tajů skutečnosti, která ho obklopuje. To, co pozoruje, si chce samo zkusit, ověřit si vlastním jednáním. Právě tímto napodobováním získává nové zkušenosti, učí se novému. Čím větší možnosti a příležitosti k tomuto učení má, tím dokonalejší a úspěšnější je jeho vývoj. Velmi důležitou roli v tomto formování sehrávají vychovatelé dítěte, protože dítě si vybírá vzor pro napodobení ze svého nejbližšího okolí,“ říká doc. PhDr. Markéta Švamberk Šauerová, Ph.D., prorektorka pro pedagogickou činnost z katedry pedagogiky a psychologie VŠTVS Palestra.

Zatímco dudlík lahviček Philips AVENT Natural z limitované řady „Čím budu“ zůstává stejný a i nadále má inovativní design okvětních lístků, který podporuje přirozené přisátí podobné jako u přisátí k prsu a ulehčuje tak dítěti kombinaci krmení z prsu a lahve, lahvičku nově zdobí jedna z vybraných šesti profesí.

Nové kojenecké lahvičky Philips AVENT Natural z limitované řady „Čím budu“ (260 ml) jsou k dostání ve speciálních sadách, které jsou tvořeny kombinací lahvičky s vybranou profesí a lahvičky Philips AVENT Natural bez potisku. Tyto dvoudílné sady jsou ke koupi od konce dubna 2016 ve specializovaných prodejnách s potřebami pro nejmenší, stejně jako ve vybraných online obchodech. Doporučená maloobchodní cena sady je 429 Kč.