Jak přežít nakupování s přítelem

Je známo, že většina mužů nemá ráda nakupování. Pro některé to může být dokonce noční můrou. Možná by spíše preferovali zůstat doma s žehličkou v ruce. Ale co když je vedle sebe prostě potřebujeme? Jsou případy, kdy prostě potřebujeme znát jejich názor? Jak si je tedy udržet po boku bez znuděných obličejů?

Blíží se Vánoce a s nimi i známý čas nákupů a toulek po obchodních domech. Zkrátka víte, že se těch nákupních rituálů bude muset občas zúčastnit i Váš milý. Ten ale už při vyslovení samotného slova „nakupování“ obrací oči v sloup. Je tedy ten správný čas pro naše rady. Nevěšte hlavu, všechno jde zvládnout.

Mějte plán

Každá typická žena nakupuje zdlouhavě, všechno si prohlíží, obdivuje a u všeho se zastaví. Tohle je ideální pro společný čas s kamarádkou, ale určitě to nebude fungovat u vašeho přítele. Muži jdou do obchodu přesně pro to, co potřebují a když vše potřebné mají, snaží se co nejrychleji dostat ven. 

Proto na ně jděte s promyšleným plánem. Řekněte mu, kam chcete jít a co přesně si chcete z obchodu přinést. Po tomhle plánu bude nejspíš mlčet a nebude nijak podrážděný.

Nalákejte ho

Vybírání jedné věci z desítek dalších pro Vás může být zábavné. To ale chlapa nebaví. Nalákejte ho na něco, co ho zaručeně rozptýlí. Řekněte mu, že se po cestě stavíte v jeho oblíbeném obchodě s elektronikou. Tento soucit Vám neuškodí a on bude mít hned lepší náladu.

Hodina stačí

Určitě neplánujte celodenní nakupování, zrovna když se chystáte jít s přítelem. Místo toho se dohodněte na jedné hodině v obchoďáku a bez jakéhokoliv přerušování.

Do ničeho ho nenuťte

Když opravdu nebude mít náladu na odpolední čas strávený mezi regály, nenuťte ho. Nucení nikdy nepomůže. Radši zkuste navrhnout jiný den, který by se mu mohl hodit. Buďte na něj milá a nenechejte to celé sklouznout k hádce. Řekněte mu, že nyní vyjdete vstříc Vy jemu a on s Vámi půjde nakupovat až pozítří. Na tuhle nabídku kývne a ten plánovaný den se na Vás nevykašle.

Nakupování s přítelem nemusí být vždy nemožné. Chce to jen mít plán a hlavně pevné nervy. Stále ale zůstávejme u toho, že je třeba se chození s přítelem na nákupy vyhnout, kdykoliv je to jen možné. Pokud tedy máte možnost jít nakupovat s někým jiným, určitě tak učiňte.

Jak zvládáte nakupování se svým drahým Vy? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti.