Dětské kuchyňky – hračka, která zabaví

Hledáte vhodný dárek pro vašeho malého potomka či malé potomky? Nebo prostře potřebujete ideální dárek pro děti, které máte v rodině?Jaká hračka je zabaví nadlouho a navíc je naučí napodobovat činnosti dospělých v kuchyni?

Oblíbenou hračkou jsou dětské kuchyňky. Jedná se o hračky, které baví děti už zhruba od prvního roku, a tak se může jednat o ideální dárek k prvním narozeninám.

O dětských kuchyňkách

Děti rády při svých hrách napodobují činnosti dospělých lidí, a proto mají v oblibě hračky, které jim to umožní. Především malá děvčátka nedají dopustit na dětské kuchyňky – ať už v pokojíčku, nebo na pískovišti s domečkem. Díky nim budou moci imitovat každodenní práce maminky. Ovšem dárkem můžete potěšit i malé chlapce. Vždyť už kuchyně dávno není jen výhradní doménou žen.

I malé chlapečky velmi často baví hraní s kuchyňkou, stejně jako malá děvčátka baví hraní s autíčky. To, že žena musí být v domácnosti a chlap vydělávat peníze jezdit luxusním autem, je už přeci dávno pasé a tak tomu je i u dětských hraček.

Dětské kuchyňky obsahují mnoho zdrobnělých napodobenin předmětů ze skutečné kuchyně a možné je i dokupovat další samostatně prodejné sady, např. dětského nádobí, potravin a mnohých dalších předmětů. Některé modely dokonce vydávají stejné zvuky jako při vaření. Efekt je dokonalý.

Dětské kuchyňky se vyrábí v různém provedení. Který model se nejvíce zalíbí vašemu potomkovi? Díky různému vybavení dětské kuchyňky se dítě rychleji může naučit některá slova – dokáže vyjmenovat různé ovoce, zeleninu, pečivo a kuchyňské nádobí. Hraní s kuchyňkou také rozvíjí barvy.

Výrobce

Dětské kuchyňky, ale i pískoviště, domečky a další zajímavé a přínosné hračky pro děti vyrábí celá řada firem a na tyto hračky může každý narazit snad v každém hračkářství.

Například společnost Step2 je největším americkým výrobcem hraček pro batolata a předškolní děti. Společnost sídlí v Streetsboru v Ohio a působí na trhu od roku 1991. Za dobu své působnosti se rozrostla a v současnou dobu neprodává své hračky pouze v USA, ale i v dalších cca 70 zemích včetně České republiky.

Zákazníci oceňují nápaditost, propracovanost a bezpečnost hraček pro jejich děti. A samotná dítka? Líbí se jim hračky od Step2 a vydrží si s nimi hrát dlouhou dobu. Přesvědčte se o tom sami. I vaše dítko si jistě oblíbí dětskou kuchyňku.