Dětské kuchyňky – hračka, která zabaví

Hledáte vhodný dárek pro vašeho malého potomka či malé potomky? Jaká hračka je zabaví nadlouho a navíc je naučí napodobovat činnosti dospělých v kuchyni? Oblíbenou hračkou jsou dětské kuchyňky.

O dětských kuchyňkách

Děti rády při svých hrách napodobují činnosti dospělých lidí, a proto mají v oblibě hračky, které jim to umožní. Především malá děvčátka nedají dopustit na dětské kuchyňky. Díky nim budou moci imitovat každodenní práce maminky. Ovšem dárkem můžete potěšit i malé chlapce. Vždyť už kuchyně dávno není jen výhradní doménou žen.

Dětské kuchyňky obsahují mnoho zdrobnělých napodobenin předmětů ze skutečné kuchyně a možné je i dokupovat další samostatně prodejné sady, např. dětského nádobí, potravin a mnohých dalších předmětů. Některé modely dokonce vydávají stejné zvuky jako při vaření. Efekt je dokonalý.

Dětské kuchyňky se vyrábí v různém provedení. Který model se nejvíce zalíbí vašemu potomkovi? Hračka je vhodná pro děti od dvou až tří let a prodává je společnost StepTwo.

Výrobce Step2

Dětské kuchyňky, ale i pískoviště, domečky a další zajímavé a přínosné hračky pro děti vyrábí americká společnost Step2. U nás je prodává firma StepTwo.

Společnost Step2 je největším americkým výrobcem hraček pro batolata a předškolní děti. Společnost sídlí v Streetsboru v Ohio a působí na trhu od roku 1991. Za dobu své působnosti se rozrostla a v současnou dobu neprodává své hračky pouze v USA, ale i v dalších cca 70 zemích včetně České republiky.

Zákazníci oceňují nápaditost, propracovanost a bezpečnost hraček pro jejich děti. A samotná dítka? Líbí se jim hračky od Step2 a vydrží si s nimi hrát dlouhou dobu. Přesvědčte se o tom sami. I vaše dítko si jistě oblíbí dětskou kuchyňku.