Žebříček online her, které doopravdy frčí

Rádi hrajete nejrůznější online hry na internetu? Krmíte rybičky, budujete megalomanské metropole plné zaneprázdněných obyvatel nebo rozšiřujete zábavní park?

Pokud patříte mezi nadšence, které nenechají flash hry v počítači chladnými, přicházíme za vámi s žebříčkem těch nejoblíbenějších her, které lze bez zdlouhavé instalace přímo na internetu.

Kouzelný fantasy svět na dosah

Mezi jedny z nejoblíbenějších her patří FantasyRama – zbrusu nová hra plná barev a fantasy prvků. Vašim úkolem v této hře je starat se o kouzelnou zahradu plnou pestrobarevných květů a tvorů, kteří se vám za svědomitou péči náležitě odmění.

Na cestě za zahradou snů vás budou provázet nejrůznější bájné bytosti – od malinkých skřítků, přes pestrobarevné víly, až po dráčky, kteří se stanou vašimi nejvěrnějšími kamarády.

Akční zábava pro velké i malé

Že si vaši přízeň získaly tolik oblíbené RPG hry? I ty se v naší hitparádě objevují. Konkrétně jde o hru PirateStorm, ve které se ocitnete na palubě pirátské lodi směřující za pokladem nevyčíslitelné ceny.

Také zde se setkáte s řadou mytických postav, které však mají k roztomilým zvířátkům pěkně daleko. Budou se spíše snažit, abyste ke svému cíli nedorazili, resp. dorazili s co nejméně končetinami. Ustojíte napínavé námořní bitvy nebo podlehnete svým nepřátelům?

A vítězem se stává…

Na absolutní vrchol oblíbenosti se vyškrábala jedinečná fantasy hra Drakensang online, která má svou základnu věrných fanoušků po celém světě. Také tato hra je protkána prvky fantasy a řadou bájných postav a bytostí.

Hlavní úlohu zde sehrávají hrůzostrašní draci a váš neohrožený hrdina, který se snaží zbavit svět dračí krutovlády. Na své cestě sbíráte nejrůznější artefakty a zkušenosti, které se budou ve finálních bitvách hodit.

Pamatujte na to, že osud lidstva máte pouze ve svých rukou a je tedy jen na vás, jak s ním naložíte.