Popraskané rty, červené skvrny na kůži a co na mastné vlasy

Jste daleko od své koupelny? Stalo se Vám, že jste se po žhavém večeru ocitla v cizím bytě? Nemáte u sebe zrovna vše, co potřebujete ke zkrášlení? Zde je pro Vás připraveno několik tipů a rad, jak vypadat skvěle po celou noc i den.

Konec popraskaným rtům

Po nekonečných polibcích máte pravděpodobně nehezky vypadající opuchlé rty. Může se také stát, že Vám ústa popraskala a vysušila se. Výborným receptem, jak následky polibků odstranit, je namočení žínky či odličovacího tampónku do vody a následné přiložení na rty.

Stačí polštářek tisknout mezi rty tři až pět minut. Voda vrátí ústům vláhu. Poté natřete pusu mastným balzámem nebo vazelínou. Uvidíte, že vaše rty budou připravené na další vášnivé líbání.

Pryč se šmouhami pod očima

Zapomeňte na stírání rozmazané řasenky nebo linek suchým papírovým ubrouskem. Tak si jemnou pokožku kolem očí pouze poškodíte a podráždíte. Skvělým receptem, jak odstranit šmouhy je nanesení malého množství krému na ruce na ubrousek. Přípravek pro hebké ruce by měla mít správná žena neustále u sebe. Mazání funguje stejně jako odličovač, a tak se rozmazaného líčení rychle zbavíte.

Zbavte se začervenalé pokožky

Trpíte skvrnitým dekoltem, který vypadá opravdu nehezky? Pokud jste nervózní například na prvním rande, mohou se nevzhledné červené skvrnky objevit díky rozpumpované krvi. Krk a hruď jsou pak nepříjemně červené a snaha zalíbit se je ta tam. Je zde pro Vás ale snadné řešení. Zajděte si na WC nebo si kupte lahev ledové vody, namočte tekutinou papírový kapesník, přiložte na červená místa a ta okamžitě zmizí.

Vysušte mastné vlasy

Výborným receptem, jak dát konec mastným vlasům, je pudr. Ten dokáže jak zmatnit lesklou pleť, tak nahradit suchý šampon. Kořínky vlasů poprašte pudrem a vlasy rozcuchejte. Pudr do sebe vsákne přebytečný maz a dodá vlasům objem.

Zdravíčka i bez štětce

Říkáte si, jak to udělat? Je to jednoduché. Jistě u sebe stále nosíte růžovou rtěnku. Nejprve si s ní přemázněte ústa a poté jí jemně přetřete tváře. Následně šmouhu rozmázněte. Ovšem pozor. Není radno „čmárat“ po sobě rtěnkou moc.

Není nic horšího, než tlustá vrstva make-upu nebo příliš mnoho zdravíčka. Nechcete přece vypadat jako slavná Marfuša. Už víte, jak vypadat dokonale za každé situace. Teď už stačí jen vyrazit do ulic a užívat si pohledy dychtivých můžu.