Laserová depilace nohou

Každá žena chce působit esteticky a přitažlivě. Symbolem přitažlivosti je dnes zejména hladká kůže bez chloupků. Jaký je nejlepší způsob, jak se chloupků na nohou účinně zbavit?

Možností je spousta – od klasického holení žiletkou až po moderní postupy. V dnešní době je úplně těžko představitelné, že byla doba, kdy chlupy byly branné jako ženskost a muže to přitahovalo. Dnes jen málokterá žena sází na přirozenost a své ochlupení neřeší. Většina žen dává přednost do hladka oholeným partiím.

Laserová depilace

Vzhledem k délce trvání efektu a náročnosti se nejlépe jeví laserová depilace. Má dlouhodobý efekt a tak vás chloupků zbaví na mnohem delší čas, než jen pouze na pár dní. Při opakování laserové depilace může dokonce dojít až k úplnému vymizení ochlupení.

Což je lákavé pro většinu žen. Konečně nebudou muset myslet na to, jak se zbaví chloupků na letní dovolené, nebudou se stydět za tvrdé chloupky pár dnů po oholení žiletkou. Zbavení chloupků pomocí leseru je velmi oblíbené. Slibuje dokonce v některých případech dlouhodobé zbavení chlupů.

A to dokonce natrvalo. Záleží na tom, jak máte odolné cibulky, ze kterých chloupky vyrůstají. Laserová depilace se kromě nohou používá také pro oblasti obličeje, třísel a podpaží. Dlouhodobě hladká pokožka již nemusí být pouze snem!

Důležité je mít na paměti, že před i po zákroku je nutné dodržovat určité podmínky. Ty vám upřesní v každém dobrém salónu, kde laserovou depilaci provádějí. Po zákroku je bezpodmínečné nutné vyvarovat se přímému slunečnímu záření, které by mohlo vaši kůži podráždit a vést ke vzniku puchýřků, vyrážek, atd.

Proto je dobré začít s laserovou depilací na podzim nebo v zimě. Do léta už můžete mít od otravných chloupků pokoj. Také se po laserové depilaci nedoporučují návštěvy solárií. A kde laserovou depilaci provádějí? Nejlepší je obrátit se přímo na centrum laserové estetiky, kde s těmito zákroky mají bohaté zkušenosti.

Existuje několik center, které s tímto problémem pomohou každé ženě. V nabídce služeb můžete najít laserovou epilaci, i procedury ošetřující celé tělo a pleť. Laser nabízí moderní způsob kosmetických ošetření. Je efektivní a šetrný.

Pomocí laseru ve specializovaném centru dokážou odstranit také například křečové žíly, které jak dávno víme, nejsou pouze estetický problém. Uděláte tak nejen něco pro svůj vzhled, ale i zdraví.