Laserová depilace nohou

Každá žena chce působit esteticky a přitažlivě. Symbolem přitažlivosti je dnes zejména hladká kůže bez chloupků. Jaký je nejlepší způsob, jak se chloupků na nohou účinně zbavit? Možností je spousta – od klasického holení až po moderní postupy.

Vzhledem k délce trvání efektu a náročnosti se nelépe jeví laserová depilace. Má dlouhodobý efekt a tak vás chloupků zbaví na mnohem delší čas, než jen pouze na pár dní. Při opakování laserové depilace může dokonce dojít až k úplnému vymizení ochlupení.

A to natrvalo. Záleží na tom, jak máte odolné cibulky, ze kterých chloupky vyrůstají. Laserová depilace se kromě nohou používá také pro oblasti obličeje, třísel a podpaží. Dlouhodobě hladká pokožka již nemusí být pouze snem!

Důležité je mít na paměti, že před i po zákroku je nutné dodržovat určité podmínky. Ty vám upřesní v každém dobrém salónu, kde laserovou depilaci provádějí. Po zákroku je bezpodmínečné nutné vyvarovat se přímému slunečnímu záření, které by mohlo vaši kůži podráždit a vést ke vzniku puchýřků, vyrážek, atd.

Proto je dobré začít s laserovou depilací na podzim nebo v zimě. Do léta už můžete mít od otravných chloupků pokoj. Také se po laserové depilaci nedoporučují návštěvy solárií. A kde laserovou depilaci provádějí? Nejlepší je obrátit se přímo na centrum laserové estetiky, kde s těmito zákroky mají bohaté zkušenosti.

Centrum laserové estetiky a.s. nabízí komplexní péči. V nabídce služeb můžete najít laserovou epilaci, i procedury ošetřující celé tělo a pleť. Laser nabízí moderní způsob kosmetických ošetření. Je efektivní a šetrný. Pomocí laseru v tomto centru dokážou odstranit také například křečové žíly, které jak dávno víme, nejsou pouze estetický problém. Uděláte tak nejen něco pro svůj vzhled, ale i zdraví.