Jak být IN

Otázka, kterou si neustále klade nejedna z nás. Je ale vůbec na otázku, jak být IN, nějaká správná odpověď? Pravděpodobně ne. Nové trendy se na nás valí ze všech stran a sledovat, co je a naopak není moderní, je mnohdy dosti složité. Jak si ale můžeme pomoci?

Tak zaprvé. Vždy sázejme na osvědčené metody, jako je například přirozenost. Přirozená krása totiž vždy přebíjí tuny make-upu. Není nic horšího, než tlustá vrstva pudru či zbytečně silné oční linky. Přirozenost je také jedna z odpovědí na otázku, jak být IN, která jde napříč časem.

Jak často si pokládat otázku, jak být IN? Tedy jak moc se snažit držet se všemi novými trendy? Odpověď je velice prostá. Tak akorát. Pokud se budeme snažit moc, budeme zapomínat na jiné důležité věci. Jistě není úsporné si každý měsíc pořizovat nové kusy oblečení, boty a doplňky. Není ani vhodné například měnit svůj hudební vkus podle toho, co právě hrají v rádiu.

Pokud se ale budeme naopak novým trendům vyhýbat, je možné, že se z nás stane „šedá myš“. Věřím, že to nechce ani jedna z nás. Je tedy na nás, jakým směrem se budeme ohledně otázky, jak být IN, ubírat. Stejně jako v mnoha dalších případech zde platí, že nejlepší volbou je zlatá střední cesta.