Jezírko na okrasu nebo na koupání

Plánujete na své zahradě výstavbu zahradního jezírka? Jestli ano, musíte si nejprve upřesnit, pro jaké účely bude nejvíce sloužit. Zahradní jezírka jsou základně rozdělovány do dvou druhů podle způsobu využití. Toto rozdělení je na zahradní jezírka, která budou sloužit především pro okrasu zahrad nebo na koupací jezírka. Mezi oběma druhy je velký rozdíl a také jiný způsob realizace.

Bude jezírko určené dětem nebo rybám?

To je nutné si nejdříve uvědomit. Pokud chcete koupací jezírko, které bude určeno pro radost vašim dětem musí být vybaveno úplně jinak než jezírko, ve kterém se budou pohybovat pouze ryby. Každý druh využití potřebuje jinou kvalitu vody, podloží i samotnou realizaci. Můžete vybírat z mnoha odlišných konstrukcí, hloubek jezírek nebo hustoty flory, která bude v okolí jezírka nebo dokonce v něm.

OASE vám pomůže s oběma druhy jezírek

Společnost OASE se na našem trhu pohybuje již dlouhodobě a jedná se o spolehlivou firmu v oblasti zahradních jezírek. Jejím cílem je poskytovat všem zákazníkům nejkvalitnější výrobky a prostředky, které budou sloužit k vytvoření dokonalého zahradního jezírka.

Pro tyto účely OASE nabízí zahradní jezírkovou techniku špičkové německé kvality s vysokou bezpečností a garantovanou kvalitou. Sortiment společnosti OASE je dostatečně široký pro všechny druhy zahradních jezírek. Nezáleží na velikosti ani na využití. OASE má prostředky pro každá okrasná jezírka i koupací jezírka.

Produkty pro zahradní jezírko od A do Z

Nabídka produktů společnosti OASE je opravdu velice široká. Můžete vybírat materiály, které vám pomohou jezírko vystavit. Jedná se o různé jezírkové folie nebo také konstrukce nádrží. Můžete zde také vybrat i výrobky, které se budou starat o kvalitu vody v jezírku a o jeho bezproblémový chod.

V této oblasti firma nabízí mnoho druhů filtrací, čerpadel, trysek, osvětlení a mnoha dalších produktů, které dokáže vhodně namontovat a zakomponovat i do vašeho vysněného vzhledu jezírka.