Kam na dovolenou k moři

Destinací kam můžeme v dnešní době vyrazit k moře je opravdu hodně.

Pokusíme se vám zodpovědět otázku kam na dovolenou k moři letos.

Letní dovolená moře

Spousta Českých rodin už si zvykla, že tráví svoji letní dovolenou u moře. Je to nejčastějším způsobem jakým trávíme letní dovolenou.

Moře je skvělým prostředkem pro regeneraci fyzických i psychických sil a pro načerpání nové energie. K moři můžete jet autem, autobusem nebo letíme letadlem.

Řecko je levné

Řecké ostrovy jsou opravdu hodně pěkné a dnes jsou za docela slušné ceny. Ať už je to Rhodos, Samos, nebo jiný řecký ostrov, všude budete spokojení.

Kvalita ubytování je vždy hodně dobrá a památek je v Řecku opravdu hodně. Dnes vás vyjde řecko levně a řecká dovolená je tak za docela dobré peníze.

Možností je také Bulharsko

Možností je zkusit také Bulharsko levně. Bulharsko podle mě není ještě tak komerční a dle mého soudu je to tam o hodně lepší než třeba v Chorvatsku.

A přitom Chorvatsko je tak oblíbené a Bulharsko je v dnešní době oblíbené o hodně méně. Dobrým místem je například Sozopol, určitě také navštivte zajímavé Bulharské památky.

Klasika Itálie

Itálie je už takovou klasikou, ale zažijete tam vždy pěknou dovolenou. Na jih je to blíže, na sever dále. Dobrým letoviskem je například Kalábrie, Sardinie či další italská letoviska.

Do Itálie se často jezdí Busem nebo můžete leťet letadlem. Je také možná cesta po vlastní ose. Je možné si také předplatit All inclusive.