Nová kolekce návrhářky Elišky Tomkové – ženská křehkost i odvaha

Novou kolekci návrhářky Elišky Tomkové charakterizuje ženská křehkost i odvaha Ve své kolekci SS2016 návrhářka Eliška Tomková, majitelka módní značky Elisha, nezapře snahu udělat každou ženu krásnou a sebevědomou, aniž by jí vnucovala módní diktát. To ale nevylučuje skutečnost, že ve své tvorbě využívá to nejlepší, co módní trendy dané sezóny nabízí.

V aktuální kolekci návrhářka vyjadřuje ještě větší odhodlání spojit klasiku a minimalismus, eleganci a luxus a podtrhnout je humorem. „Módní trendy SS2016 evokují klid, harmonii a návrat k sobě samým,“ říká Eliška.

Extravagance se v kolekci objevuje jen jako drobná pikantnost. Není nosným tématem. Materiály jsou pouze nástrojem k dosažení komfortního pocitu z nošení, jsou tedy příjemné, poddajné, luxusní a krásné. „Neočekávejte nic agresivního a lesklého. Zůstává jen dokonalá rovnováha.“ dodává návrhářka, která má své zákaznice především ve Velkých Pavlovicích, Brně i Praze.

Jemné tóny růžové a modré

Módní barvy, zejména jemné tóny růžové a modré, zvýrazní ženskou křehkost a zároveň podpoří odvahu a otevřenost. V nové kolekci Elisha najdete ale celou paletu aktuálních barev od lilac gray přes odstín ledové kávy až po žlutou, barvu světla a štěstí, tentokrát ve verzi buttercup. V jarní kolekci rozkvetly krásné květinové potisky a nechybí ani posledních pár sezón tolik oblíbené široké kalhoty do půlky lýtek, tak zvané culottes.

Pokud se setkáte s touto sympatickou návrhářkou a jejím uměním osobně, může se stát, že z původního záměru koupit si jen tak něco nového na sebe vznikne přátelství na celý život, kterým vás bude provázet ucelený a kombinovatelný šatník plný ženské módy, která dokonale dotvoří váš styl.