Španělské delikatesy – chlouba večírků

Plánujete ve Vaší restauraci uspořádat silvestrovský večírek a rádi byste Vašim hostům nabídli kvalitní španělské potraviny? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem španělských potravin značky Bassta.

Společnost BMC Brno je předním dovozcem a následně prodejcem dovážení oliv, olivových olejů, konzervovaného ovoce, španělských vín i zeleniny. Zakoupit si u společnosti BMC Brno můžete také špičkové rajčatové směsi, dochucovadla, džemy s vysokým obsahem ovoce. Zeleninové saláty i jednohubky můžete dochutit sardinkami i ančovičkami značky Bassta.

Z konzervovaného ovoce a zeleniny máte na výběr broskve, meruňky i hroznový kompot. Pro gastro balení zelenina je typické zejména bohatá nabídka žampionů, které se mohou stát součástí pizz, zeleninových salátů i masových pokrmů.

Na žádném rautu by neměly chybět rybí delikatesy. Také jsou součástí nabídky společnosti BMC Brno. Chobotničky na česneku či na mořský způsob se mohou stát chloubou Vašeho večírku. Vaše hosty potěšíte také kalamář v americké omáčce či v oleji.

Vaši hosté jen stěží odolají papričkám, které jsou naplněny masem, treskou či krevetami. Španělské delikatesy budou kouzlem silvestrovských radovánek. K zakousnutí můžete nabídnout drobné španělské pečivo Picos s olivovým olejem.

Ve Španělsku se toto křupavé potěšení podává k nejrůznějším dlouhohrajícím sýrům i k sušenému masu jamón. Ke španělským delikatesám patří také nejrůznější paštiky. Ty najdete u BMC Brno zastoupené například v podobě ančovičkové paštiky, játrové paštiky s pepřem, kachní paštiky či lososové paštiky.