Nová restaurace v Kunraticích vám nabídne chuťový zážitek

Hledáte místo, kde se dá dobře strávit večer s partnerem či přáteli? Kde se dobře najíte, napijete se dobře točeného piva a kvalitního vína a obsluhovat vás budou profesionálové? Jestli bydlíte poblíž Kunratic, určitě stojí za to udělat si výlet do Restaurantu Buddies.

Obliba pizzy je u nás veliká, ale bohužel málokterá restaurace ji umí dobře připravit. Často se setkáme s mraženými korpusy a nesmyslnými ingrediencemi navrchu. V Buddies, restaurantu na Praze 4, na to jdou jinak a poctivě. Domácí těsto a profesionální příprava jako v Itálii je samozřejmostí. Kuchaři si rozšiřují své dovednosti jak jen to jde a neustále se zdokonalují v přípravě nejen pizzy, ale i dalších jídel.

Restaurace u studentských kolejí není jen pro studenty

Restaurant se nachází v Kunraticích poblíže kolejí Jižní město. Proto by se mohlo zdát, že se jedná čistě o studentskou restauraci. To ale není zdaleka pravda, protože kvalitních restaurací není na Jižním městě nadbytek. Spíše naopak se obyvatelé toužící po dobrém jídle musí dopravovat blíže do centra.

S tímto záměrem zde Buddies je, aby nabídl vhodnou alternativu pro ty, kteří mají v oblibě kvalitní jídlo a umí ocenit čerstvé ingredience. Kuchyni nevede žádný začátečník, ale zkušený kuchař, který má za sebou mnoho let zkušeností a umí vařit jak českou, tak i zahraniční kuchyně.

V Buddies se hodně setkáte s českou kuchyní, ale také s italskou. Můžete si pochutnat na výborné pizze, těstovinách i gnochi. Pro milovníky kvalitní fast food kuchyně je zde připraven bohatý výběr hamburgerů a sendvičů. Po jídle vám jistě přijde k chuti zákusek, který kuchaři každý den připravují nebo pečou. Nezbývá než popřát dobrou chuť a určitě se zastavte na dobré jídlo.