Nezranitelná ženská energie

Představte si, že Vás hladí/masíruje současně 9 lidí. Dostáváte daleko víc, než když Vás hladí jeden člověk. Současná stimulace mnoha míst Vašeho těla různými lidmi, s různou energií, specifickým způsobem hlazení vytváří jedinečný zážitek. Nabije Vás energií, užijete si dotyku a stimulace Vaší blaženosti. Zvýšíte Vaši citlivost a vnímání Vašeho těla. Samozřejmostí je respektování Vašich hranic.

Zjistil jsem, že nepřítomnost zdravé mužské energie je v pozadí většiny problémů, dají se samozřejmě řešit i bez mužské energie, ale pak se jedná o povrchnější a krátkodobější pomoc. 

Propaguji nezranitelnou ženskou energii, což je něco úplně jiného, než  silná ženská energie. Pracuji s pomocí konstelací, cvičení, nejraději  používám terapii pravdou a další jednoduché metody, které se vracejí ke  kořenům toho, co je pro nás nejdůležitější a tudíž nejlépe fungují.  Snažím se o prožitek, který Vás změní zgruntu a vy se pak již nemusíte o  změnu snažit, protože ona nastala „sama“. To je samozřejmě ideální stav,  někdy musíme jít pomaleji, protože naše strachy by větší tempo neunesly  a odvedly by nás od cíle. Kombinuji mužský a ženský přístup, na mých  kurzech a přednáškách se určitě nebudete nudit. Moje cesta je pro ty, co  chtějí být dospělí. Pokud chcete jen návody (které často nefungují), vodit za ručičku nebo  zametání problémů po koberec, nebudu se Vám líbit. Pokud ale chcete  najít skutečné návody, které jsou tady v každém okamžiku a my se jen  musíme naladit, přijmout zodpovědnost za vlastní život a problémy uzdravit od příčiny, nabízím Vám těžkou, ale úžasnou cestu.

A občas taky trochu srandy.