Módní trendy podzim

Ráda sledujete módní trendy? Máme pro vás hned několik tipů, jak zůstat v nové sezóně IN. Trendy letošního podzimu hlásají, že se máte nahodit do přírodních odstínů.

Líčení nás letošní podzim bude velice těšit. Je totiž přesným opakem trendů toho minulého. Letos budou vládnout vašim kukadlům odstíny modré, jako například tyrkysová a jiné pastelové odstíny. V kombinaci s rudými rtíky budete zaručeně divou podzimu. Nehty ozdobte nahými odstíny, černou, hnědou, metalickou stříbrnou či bronzovou.

Co se týče oblečení, zaujaly mě kolekce Vivienne Westwoodové. První nese název Anglomania. Kolekce se nese i v hodně zajímavých odstínech, která vás rozzáří. Kombinace hnědé a červené jsou velmi časté. Dále kombinuje i bledě modrou. Ve své podstatě se stále točíme okolo přírodních odstínů, které můžeme na podzim vidět všude kolem sebe.

V další její kolekci s názvem Gold Label se objevují barvy stříbrné a zlatavé. Jsou opět kombinovány s červenou, oranžovou či modrou. Různorodost tvarů a střihů je neuvěřitelná. To napovídá tomu, že každá z vás může být originální. Třetí kolekce s názvem Red Label nese opět stejnou škálu barev a obrovské množství střihů.

Vaše boty by se měly zahalit do podobných barev a odstínů jako vaše nehty. Například Christian Louboutin ve své kolekci na podzim a zimu předvedl boty v šedé, bronzové, hnědé a černé barvě. Nicméně cenová relace je celkem vysoká. Stojí za omrknutí i eshop Botovo.cz.

Samozřejmě nesmí chybět i něco málo z nahých odstínů. Totéž nalezneme v kolekci od Jimmyho Choo, který nám ukazuje i boty ve stylu holínek. Zkrátka si letos na podzim máte z čeho vybrat. Letošní trendy ukojí každou ženu.