Hudební relaxační nástroje

Tibetské mísy, misky, zvonky, činelky aj. netradiční hudební relaxační nástroje jsou nástroji, které moc ráda užívám při svých muzikoterapeutických vystoupeních, koncertech, seminářích, vstupech, akcích, hraní, prociťování a různých formách použití těchto nástrojů, které ladí nejen naše tělo, ale i potěší naši duši.

Rezonance tibetskými mísami je celostní léčebná i harmonizační kůra. Tento prastarý a přitom vlastně nově objevovaný, úžasný, osvěžující a léčebný, ale i relaxační a hlavně pro novou éru ucelování člověka – spojování duše, mysli a těla – nepostradatelný nástroj obsahuje práci ve formě cinkání, úderů, vytáčení zvuku a jeho vlnkování, s velkou škálou mís  a misek různých velikostí a ladění. Různé druhy paliček při hře na mísy vyvolávají odlišné efekty. Činelky, zvonečky a jiné méně známé nástroje doplňují potřebnou kmitočtovou šířku pro naše záměry – harmonizaci. Technika je o to více očekávaným nástrojem dneška, jelikož i naprostý laik s ní může být veden a energeticky očišťován bez vlastního většího přičinění. 

„Můžete se těšit, že mé nástroje potěší nejen vaše uši, ale především duši.“

Jmenuji se Jana Remerová, jsem muzikoterapeutka, průvodkyně životem, regresními světy, bloky, nefunkčními vzorci a programy na cestě k vaší spokojenosti, radosti, lásce k sobě (pro dětské i dospělé klienty) i Bohu. Koncertuji, jako muzikoterapeutka seznamuji a vyučuji hru především na tibetské misky děti, žáky, dospělé i seniory, hraji při různých příležitostech, spojuje oba proudy terapií do seminářů typu „Skrze tóny tibetských misek poznej svoje bloky“. 

Nabízím léčebnou a harmonizační terapii hudbou, slovem, malbou. Provádím klienty jejich bloky, vzorci nefunkčními k jádru problému, bolesti, strachu a nacházíme společně kroky cesty ke změně žádoucím směrem, k radosti a spokojenosti z tvoření svého bytí funkčními vzorci a programy. Nabízím konzultace individuální, partnerské a skupinové tzv. „duchovní dílny“, jsem lektorka a konzultantka. 

Ráda vytvářím energetické obrazy výtvarnou technikou „encaustica“, kterou i vyučuji.

Stvářím speciální typy masáží dotekem i zvukem.

K sebepoznání používám také karty, především tarotové.

Jsem žena, která si v životě mnohým prošla a především na základě svých zkušeností nabízím dalším bytostem jiný úhel pohledu na jejich skutečnosti, situace, život …